×

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد : پلمب یک هتل بزرگ در شهرستان رودبار

 • کد نوشته: 87848
 • ۱۴۰۲-۰۱-۱۴
 • 67 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با بیان اینکه یک هتل بزرگ در شهرستان رودبار پلمب شد، افزود: گرانفروشی، نقص در ارائه خدمات، منقضی شدن مجوز و عدم رعایت مقررات بهداشتی و کشف فرآورده های دامی فاسد از جمله تخلفات این واحد صنفی است. به گزارش گیل و دیلم ، مرتضی امینی در گفت وگو با خبرنگاران، از […]

  مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد : پلمب یک هتل بزرگ در شهرستان رودبار
 • مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با بیان اینکه یک هتل بزرگ در شهرستان رودبار پلمب شد، افزود: گرانفروشی، نقص در ارائه خدمات، منقضی شدن مجوز و عدم رعایت مقررات بهداشتی و کشف فرآورده های دامی فاسد از جمله تخلفات این واحد صنفی است.

  به گزارش گیل و دیلم ، مرتضی امینی در گفت وگو با خبرنگاران، از پلمب یک واحد صنفی متخلف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: با توجه به دریافت گزارشاتی مبنی بر تخلف تعدادی از واحد های اقامتی و گردشگری، اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان رودبار بازدیدهای خود را آغاز کرد.

  وی با بیان اینکه این بازدیدها با همراهی بازرسین بهداشت، پلیس اماکن، نیروی انتظامی و انجمن هتلداران استان از واحدهای اقامتی فعال در سطح شهرستان صورت گرفت، افزود: علاوه بر پیگیری گزارشات دریافتی؛ بازدیدی سر زده از هتل بزرگ این شهرستان نیز انجام شد.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: طی این بازرسی، هتل مذکور به دلیل داشتن تخلفاتی همچون گرانفروشی، نقص در ارائه خدمات، منقضی شدن مجوز و عدم رعایت مقررات بهداشتی و کشف فرآورده های دامی فاسد با حکم تعزیرات حکومتی پلمب شد.

  امینی خاطرنشان کرد: مردم به ویژه مسافران و گردشگران می توانند هرگونه تخلف صنفی را از طریق سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی گزارش دهند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87848

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *