×

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد: تردد بالغ بر ۷ میلیون وسیله نقلیه در طرح نوروزی گیلان

 • کد نوشته: 13881
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۳
 • 69 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: براساس آخرین آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه ترددشمار استان گیلان، از ابتدای طرح نوروزی تعداد ۷ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۸۲۰ وسیله نقلیه در استان تردد داشته اند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» محمدرضا نازک کار ، با اشاره به آخرین آمار […]

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد: تردد بالغ بر ۷ میلیون وسیله نقلیه در طرح نوروزی گیلان
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: براساس آخرین آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه ترددشمار استان گیلان، از ابتدای طرح نوروزی تعداد ۷ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۸۲۰ وسیله نقلیه در استان تردد داشته اند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» محمدرضا نازک کار ، با اشاره به آخرین آمار تردد طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۵ لغایت اول فروردین سال جدید، اظهار کرد: براساس آخرین آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه ترددشمار استان گیلان، از ابتدای طرح نوروزی تعداد ۷ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۸۲۰ وسیله نقلیه در استان تردد داشته اند.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با بیان اینکه محور امامزاده هاشم – رشت با ۲۷۷ هزار و ۶۸۰ وسیله پرترددترین محور استان بوده است، افزود: از نظر آمار ورودی و خروجی استان طی این مدت تعداد ۴۲۱ هزار و ۱۴۰ وسیله نقلیه وارد استان و ۲۸۹ هزار و ۸۲۷ وسیله نقلیه از استان ارج شده است.

  وی از رشد ۳۵ درصدی ورود به استان و رشد ۳۷ درصدی خروج از استان در مقایسه با سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: بیشترین میزان ورودی از طریق محور آزادراه قزوین – لوشان با میزان تردد ۲۱۵ هزار و ۴۸۱ وسیله نقلیه و پس از آن محور رامسر – چابکسر با میزان تردد ۱۱۶ هزار و ۳۹ وسیله نقلیه می باشد.

  این مقام مسئول متوسط سرعت وسایل نقلیه را ۷۷ کلومتر بر ساعت دانست و خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح تاکنون، استان گیلان از نظر نرخ جریان تردد با تعداد ۶۰۷ وسیله نقلیه چهارمین استان پرتردد کشور بوده است.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13881

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *