خانهاجتماعیمدیرکل راهداری و...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد: استقرار ۶۰ اکیپ راهداری نوروزی در محورهای گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از استقرار ۶۰ اکیپ راهداری در طرح راهداری نوروزی در محورهای استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: این اکیپ ها هم عملیات راهداری و هم عملیات حمل و نقل را انجام می دهند.

به گزارش گیل و دیلم ،غلامعلی نیک فهم، با اشاره به آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی از اول اسفند ماه، اظهار کرد: امکان خرید حضوری و غیر حضوری بلیت برای هم استانی ها فراهم است.

وی سامانه های سفر، پایانه و علی بابا را ویژه رزرو غیر حضوری بلیت های نوروزی رفت و برگشت دانست و افزود: برای تهیه حضوری بلیت نیز باید در محل پایانه های شهری اقدام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در گفت و گوی ویژه خبری، با بیان اینکه قیمت بلیت ها تغییر نکرده است، تصریح کرد: رانندگان ناوگان اتوبوسی حمل و نقل مسافر به واسطه بالا بودن هزینه های نگهداری تا سقف ۲۵ درصد مجاز به افزایش قیمت بلیت ها هستند؛ البته قیمت بلیت ها باید در معرض دید مسافران قرار بگیرد.

نیک فهم، با اشاره به اتصال راهداری زمستانی به راهداری نوروزی، تصریح کرد: در راهداری زمستانی امسال ۶۰ اکیپ با ۵۴۲ راهداری فعال بودند و لذا راهداری زمستانی را تا پایان سال ادامه خواهیم داد.

وی از استقرار همین ۶۰ اکیپ راهداری در طرح راهداری نوروزی در محورهای استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: این اکیپ ها هم عملیات راهداری و هم عملیات حمل و نقل را انجام می دهند.

مدیرکل راهداری گیلان با اشاره به وقوع سیلاب ۲۰ اسفند ماه در چهار شهرستان، متذکر شد: اقدام به ساخت دیوار حفاظتی در محور فومن – ماسوله خواهیم کرد؛ خطر پل ماکلوان نیز رفع شده و طی دو ماه آینده اقدام به ایمن سازی کامل این مسیر می کنیم.

وی از نصب روشنایی نقطه ای در محور سراوان – فومن خبر داد و عنوان کرد: در محور سیاهکل – دیلمان نیز ۱۲ کیلومتر روکش آسفالت را انجام دادیم و ۱۰ کیلومتر دیگر در دست اجراست.

نیک فهم از اجرای پویش همراهان سفر ایمن ویژه نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و بیان کرد: این پویش از ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ لغایت ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ در چهار نقطه از مسیر سفرهای نوروزی گیلان اجرایی می شود.

وی چهار مجتمع خدماتی رفاهی محورهای رشت – قزوین، سیاهکل – سنگر، فومن – پونل و پونل – تالش را مجری پویش مذکور دانست و اضافه کرد: این پویش در سطح ۱۰۰ مجتمع خدماتی رفاهی کشور انجام می شود و سهم گیلان چهار مجتمع است

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

آغاز دوباره بارش باران در گیلان از فردا

بارش تناوبی باران در مناطق مختلف گیلان از فردا به مدت ۳ روز ادامه دارد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در شرایط فعلی صاف تا نیمه ابریست، اما از فردا بارش تناوبی باران...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : تردد نوروزی ۱.۵ میلیون خودرو در محورهای گیلان/ افزایش ۱۵ درصدی حجم ورودی ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۶ وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر ۸۸۴ هزار خودرو وارد گیلان...

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به ۱۷۳ حادثه دیده از ابتدای طرح امداد نوروزی در گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در این استان به ۱۷۳ نفر حادثه‌دیده در ۵۷ مورد حادثه امدادرسانی شده است. به گزارش گیل و دیلم ، سیاوش غلامی در گفت وگو با...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.