×

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : افزایش ۵ درصدی ورود خودرو به گیلان

 • کد نوشته: 87389
 • ۱۴۰۱-۱۲-۲۹
 • 54 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از تردد بالغ بر ۶۱۵ هزار وسیله نقلیه در محورهای استان خبر داد و گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش پنج درصدی در ورود به استان و ۱۱ درصدی در خروج از استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی نیک فهم […]

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : افزایش ۵ درصدی ورود خودرو به گیلان
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از تردد بالغ بر ۶۱۵ هزار وسیله نقلیه در محورهای استان خبر داد و گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش پنج درصدی در ورود به استان و ۱۱ درصدی در خروج از استان هستیم.

  به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی نیک فهم در گفت وگویی ، با اشاره به آخرین آمار دریافتی از دستگاه های تردد شمار منصوبه در راه های مواصلاتی استان گیلان، اظهار کرد: از ۲۴ لغایت ۲۸ اسفند ماه، همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد ۶۱۵ هزار و ۵۰۳ وسیله نقلیه در محورهای استان گیلان بودیم.

  وی از ورود ۳۵۷ هزار و ۱۱۴ وسیله نقلیه به استان و خروج ۲۵۸ هزار و ۳۸۹ وسیله نقلیه از استان خبر داد و تصریح کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش پنج درصدی در ورود به استان و ۱۱ درصدی در خروج از استان هستیم.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان ورودی از طریق آزادراه قزوین – رشت با ۱۷۸ هزار و ۸۷۱ وسیله نقلیه و پس از آن محور رامسر – چابکسر با ۹۹ هزار و ۶۶۳ وسیله نقلیه صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: همچنین بیشترین میزان خروجی از طریق محور چابکسر – رامسر با میزان تردد ۹۵ هزار و ۱۰۳ وسیله نقلیه بوده است.

  نیک فهم، متوسط تردد در محورهای مواصلاتی استان را ۶۸۱ وسیله نقلیه در ساعت دانست و گفت: اوج تردد در محورهای استان مربوط به روز گذشته، ۲۸ اسفند ماه با متوسط تردد ۸۵۹ وسیله نقلیه در ساعت است.

  وی خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان تردد در محورهای ارتباطی داخل استان مربوط به محور امامزاده هاشم – سراوان با متوسط تردد روزانه ۴۵ هزار و ۸۵۳ وسیله نقلیه است

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87389

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *