×

مدیرکل راهداری گیلان : آسفالت تمامی راه‌های استان گیلان تا پایان سال ترمیم می‌شود

 • کد نوشته: 12623
 • ۱۳۹۵-۱۲-۱۵
 • 130 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: قبل از فرا رسیدن نوروز خرابی‌های آسفالت راه‌های استان گیلان ترمیم می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ،محمدرضا نازک کار با اشاره به اینکه کلیه راه‌های شریانی، اصلی و فرعی آسیب دیده از بارش برف در استان گیلان ترمیم می‌شود اظهار داشت: رویه‌های آسفالت […]

  مدیرکل راهداری گیلان : آسفالت تمامی راه‌های استان گیلان تا پایان سال ترمیم می‌شود
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: قبل از فرا رسیدن نوروز خرابی‌های آسفالت راه‌های استان گیلان ترمیم می‌شود.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ،محمدرضا نازک کار با اشاره به اینکه کلیه راه‌های شریانی، اصلی و فرعی آسیب دیده از بارش برف در استان گیلان ترمیم می‌شود اظهار داشت: رویه‌های آسفالت تمامی راه‌های گیلان که بر اثر عملیات برف روبی در گیلان آسیب دیدند قبل از فرا رسیدن ایام نوروز در گیلان ترمیم می‌شوند.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با بیان اینکه ترمیم آسیب‌های راه‌های استان به‌طور استاندارد انجام می‌شود تصریح کرد: در راه‌های مورد نیازی که شدت آسیب گسترده است حتی روکش آسفالت هم صورت می‌گیرد.

  نازک کار از احیای خط کشی‌های کلیه سطوح راه‌های استان خبر داد و افزود: کلیه تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی موجود در راه‌های استان که در عملیات‌های برف‌روبی و یا طی مسائل مختلف آسیب دیدند قبل از فرارسیدن ایام نورز در گیلان جابه‌جا و نوسازی می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه گشت‌های راهداری استان گیلان برای عملیات راهداری ویژه نوروزی در گیلان تقویت شدند خاطرنشان کرد: گشت زنی شبانه روز در راه‌های مواصلاتی استان در ایام نوروز توسط اکیپ‌های گشت زنی راهداری گیلان انجام می‌شود.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور در گیلان و با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶ سامانه به ثبت تخلفات رانندگی در استان مشغول هستند افزود: دوربین‌های نصب شده، نظارت تصویری در مرکز مدیریت راه‌های استان به نظارت راه‌ها در این ایام می‌پردازند.

  نازک کار با تاکید بر اینکه در ایام نوروز راهدارخانه‌ها، ادارات راهداری شهرستان‌ها و کلیه اماکن برپا شده در حوزه راهداری احیا و تجهیز می‌شوند تصریح کرد: اگر مسافری در این ایام در جریان هر مسئله‌ای در راه بماند در مکان‌های مذکور به‌طور موقت اسکان داده می‌شود.

  وی با بیان اینکه ۳۷ اکیپ راهداری در قالب ۴۰ ماشین گشت نوروزی در ایام نوروز در گیلان فعالیت می‌کنند خاطرنشان کرد: به رانندگان و مسافران نوروزی توصیه می‌شود که به شیوه درست به نصایح ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی و ماموران راهداری توجه کنند.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان اظهار داشت: اگر رانندگان عزیز رانندگی خود را با علایم راهنمایی و رانندگی مطابق کنند و به توصیه‌های ماموران راهنمایی و رانندگی گوش فرا دهند به طور حتم دچار هیچ حادثه‌ای در رانندگی نمی‌شوند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12623

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *