خانهاجتماعیمدیرکل راهداری گیلان...

مدیرکل راهداری گیلان خبر داد: بارش یک متری برف در محور اسالم – خلخال/ آغاز بازگشایی محورهای روستایی

مدیرکل راهداری گیلان، با اشاره به توقف بارش برف در محور اسالم – خلخال به ارتفاع یک متر، گفت: بارش برف در چهار شهرستان آستارا، رودبار، سیاهکل و انزلی ادامه دارد.

به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، از بارش شدید برف در دو سیاهکل – دیلمان و رودبار – حشمت آباد خبر داد و اظهار کرد: حداکثر ارتفاع برف در محور سیاهکل – دیلمان به ۴۵ سانتیمتر رسیده است.

وی با بیان اینکه حداکثر ارتفاع برف در محور رودبار – حشمت آباد نیز ۱۵ سانتیمتر است، گفت: شاهد توقف بارش برف در محور اسالم – خلخال با حداکثر ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، همچنین از توقف برف در محور ماسال – گیلوان به ارتفاع ۶۰ سانتیمتر خبر داد و اضافه کرد: بارش برف در محورهای فومن – ماسوله(۱۵ سانتیمتر) و شفت – امامزاده ابراهیم – امامزاده اسحاق(۱۰ سانتیمتر) و قوشه لانه – کلیشم(پنج سانتیمتر) نیز متوقف شده است.

نیک فهم با اشاره به بارش خفیف برف در محورهای پونل – خلخال، رودسر – لات محله، شوک – ملکوت، بلوردکان – خصیب دشت و بهارستان – آقچای، تصریح کرد: ارتفاع برف در این محورها بین ۱۰ تا ۴۵ سانتیمتر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ارتفاع برف در گردنه الماس به ۱۰۰ سانتیمتر رسیده و بارش متوقف شده است، گفت: شاهد توقف بارش برف در گردنه حیران به ارتفاع ۶۰ سانت نیز هستیم، اما در گردنه کوهین محور رشت – قزوین بارش خفیف برف به ارتفاع ۱۰ سانت داریم.

مدیرکل راهداری گیلان از بارش برف در محورهای مواصلاتی شهرستان های رودبار، سیاهکل، انزلی و آستارا خبر داد و متذکر شد: در سایر محورهای مواصلاتی گیلان باران می بارد، اما کلیه راه های اصلی و فرعی بازگشایی شده و از صبح امروز پاکسازی راه های روستایی را آغاز کرده ایم.

وی با بیان اینکه فقط محور پونل – خلخال به دلیل وقوع کولاک و احتمال ریزش بهمن مسدود است، تاکید کرد: رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.