×

مدیرکل راهداری گیلان خبر داد: برفروبی ۳۵۳ کیلومتری محورهای کوهستانی گیلان

 • کد نوشته: 85263
 • ۱۴۰۱-۱۰-۲۱
 • 62 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از برفروبی ۳۵۳ کیلومتری راه های استان خبر داد و تصریح کرد: ۴۰۴ تن مخلوط شن و نمک برای یخ زدایی محورها به کار رفته است. به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی نیک فهم در گفت وگویی با بیان اینکه در حال حاضر کلیه راه‌های مواصلاتی […]

  مدیرکل راهداری گیلان خبر داد: برفروبی ۳۵۳ کیلومتری محورهای کوهستانی گیلان
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از برفروبی ۳۵۳ کیلومتری راه های استان خبر داد و تصریح کرد: ۴۰۴ تن مخلوط شن و نمک برای یخ زدایی محورها به کار رفته است.

  به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی نیک فهم در گفت وگویی با بیان اینکه در حال حاضر کلیه راه‌های مواصلاتی اصلی و شریانی استان گیلان باز است و تردد جریان دارد، اظهار کرد: محورهای فرعی و روستایی نیز باز هستند و اکیپ های راهداری همچنان مشغول برفروبی هستند.

  وی با اشاره به انسداد محور پونل – خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن، افزود: به دنبال توقف بارش برف، عملیات راهداری طی ۷۲ ساعت گذشته در حال انجام بوده و ادامه دارد.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از برفروبی ۳۵۳ کیلومتری راه های استان خبر داد و تصریح کرد: حجم برفروبی محورهای کوهستانی استان تاکنون به یک میلیون و ۳۶۱ هزار و ۹۰۰ مترمکعب رسیده است.

  نیک فهم همچنین از یخ زدایی محورها با ۴۰۴ تن مخلوط شن و نمک خبر داد و گفت: در مجموع ۱۳۴ راهدار با استفاده از ۷۲ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین درگیر عملیات برفروبی هستند.

  وی از رانندگان خواست از انجام سفرهای غیر ضروری به گیلان و تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر خودداری کنند و یادآور شد: به همراه داشتن تجهیزات زمستانی الزامی است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=85263

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *