×

مدیرکل راهداری گیلان خبر داد: تردد بالغ بر ۱۲ میلیون وسیله نقلیه در طرح نوروزی گیلان

 • کد نوشته: 14136
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۷
 • 90 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: براساس آخرین آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه ترددشمار استان گیلان تاکنون ۱۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۷۳۸ وسیله نقلیه در استان تردد داشته است. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مهندس محمدرضا نازک کار با اشاره به آخرین گزارش آمار تردد طرح نوروزی […]

  مدیرکل راهداری گیلان خبر داد: تردد بالغ بر ۱۲ میلیون وسیله نقلیه در طرح نوروزی گیلان
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: براساس آخرین آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه ترددشمار استان گیلان تاکنون ۱۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۷۳۸ وسیله نقلیه در استان تردد داشته است.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مهندس محمدرضا نازک کار با اشاره به آخرین گزارش آمار تردد طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۵ لغایت ۵ فروردین ۹۶، اظهار کرد: براساس آخرین آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه تردد شمار استان گیلان طی مدت مذکور ۱۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۷۳۸ وسیله نقلیه در استان تردد داشته است.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه محور امامزاده هاشم – رشت با ۴۳۵ هزار و ۵۴۳ وسیله نقلیه پرترددترین محور استان از نظر میزان تردد بوده است، افزود: همچنین از نظر آمار وروردی و خروج استان در این مدت تعداد ۷۲۸ هزار و ۵۸۹ وسیله نقلیه وارد استان و ۵۶۹ هزار و ۳۳۹ وسیله نقلیه از استان خارج شده است.

  وی از رشد ۱۳ درصدی ورود به استان و رشد ۱۸ درصدی خروج از استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: بیشترین میزان ورودی از طریق محور آزادراه قزوین – لوشان با میزان تردد ۳۴۲ هزار و ۱۰۸ وسیله نقلیه بوده است.

  این مقام مسئول با بیان اینکه محور رامسر – چابکسر با میزان تردد ۲۳۷ هزار و ۹۳۹ وسیله نقلیه دارای رتبه دوم از نظر میزان ورودی است، خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی، استان گیلان از نظر نرخ جریان تردد با تعداد ۶۶۸ وسیله نقلیه پنجمین استان پرتردد کشور با متوسط سرعت ۷۶ کیلومتر بر ساعت بوده است.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=14136

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *