Homeاجتماعیمدیرکل راه و...

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد: ساخت ۲۵ هزار واحد مسکن ملی در گیلان

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هزار واحد شهری و روستایی در دست ساخت است، گفت: شاهد افزایش ۳۵ درصدی تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن هستیم.

به گزارش گیل و دیلم ،هادی رحمانی، از افزایش ۳۵ درصدی سقف تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و اظهار کرد: با اعلام وزارت راه و شهرسازی، دولت اقدام به ارائه بسته های حمایتی برای طرح نهضت ملی مسکن خواهد کرد.

وی با بیان اینکه سقف تسهیلات مسکن برای سازه های صنعتی ۸۰۰ میلیون تومان به ازای هر واحد است، افزود: برای سازه های سنتی نیز ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در یک گفت وگوی خبری، با اشاره به آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در استان، عنوان کرد: برای ۳۱ هزار واحد زمین تامین کردیم.

رحمانی، با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هزار واحد شهری و روستایی در دست ساخت است، خاطرنشان کرد: با مصوبه جدید شورای پول و اعتبار، شاهد افزایش سرعت پیشرفت فیزیکی طرح نهضت ملی مسکن خواهیم بود و امیدواریم واحدها را براساس دوره ساخت به مردم تحویل دهیم.

وی تعداد ثبت نام شدگان طرح نهضت ملی مسکن را بالغ بر ۱۱۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد، ۲۱ هزار و ۸۰۳ نفر واجد شرایط شدند و تاکنون حدود ۷۰۰۰ نفر واریز وجه داشتند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.