×

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد: ساخت ۲۵ هزار واحد مسکن ملی در گیلان

 • کد نوشته: 90018
 • ۱۴۰۲-۰۳-۳۱
 • 65 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هزار واحد شهری و روستایی در دست ساخت است، گفت: شاهد افزایش ۳۵ درصدی تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن هستیم. به گزارش گیل و دیلم ،هادی رحمانی، از افزایش ۳۵ درصدی سقف تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و اظهار […]

  مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد: ساخت ۲۵ هزار واحد مسکن ملی در گیلان
 • مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هزار واحد شهری و روستایی در دست ساخت است، گفت: شاهد افزایش ۳۵ درصدی تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن هستیم.

  به گزارش گیل و دیلم ،هادی رحمانی، از افزایش ۳۵ درصدی سقف تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و اظهار کرد: با اعلام وزارت راه و شهرسازی، دولت اقدام به ارائه بسته های حمایتی برای طرح نهضت ملی مسکن خواهد کرد.

  وی با بیان اینکه سقف تسهیلات مسکن برای سازه های صنعتی ۸۰۰ میلیون تومان به ازای هر واحد است، افزود: برای سازه های سنتی نیز ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

  مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در یک گفت وگوی خبری، با اشاره به آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در استان، عنوان کرد: برای ۳۱ هزار واحد زمین تامین کردیم.

  رحمانی، با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هزار واحد شهری و روستایی در دست ساخت است، خاطرنشان کرد: با مصوبه جدید شورای پول و اعتبار، شاهد افزایش سرعت پیشرفت فیزیکی طرح نهضت ملی مسکن خواهیم بود و امیدواریم واحدها را براساس دوره ساخت به مردم تحویل دهیم.

  وی تعداد ثبت نام شدگان طرح نهضت ملی مسکن را بالغ بر ۱۱۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد، ۲۱ هزار و ۸۰۳ نفر واجد شرایط شدند و تاکنون حدود ۷۰۰۰ نفر واریز وجه داشتند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=90018

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *