خانهاقتصادیمدیرکل شیلات گیلان...

مدیرکل شیلات گیلان خبر داد؛ رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در گیلان

مدیرکل شیلات گیلان از رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: ارزش تقریبی این مقدار صید ۲۰۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

به گزارش گیل و دیلم، کوروش خلیلی پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در گیلان خیر داد و اظهار کرد: ارزش تقریبی این مقدار صید ۲۰۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه صیادان گیلانی از ابتدای فصل صید بیش از ۱۰۰۰ تن ماهی صید کرده‌اند، ادامه داد: صید ماهیان استخوانی در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۴۸ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل شیلات گیلان اضافه کرد: صیادان گیلانی تا کنون هزار و ۳۵۳ تن انواع ماهی استخوانی از خزر صید کرده که از این مقدار ۷۶ درصد آن ماهی کفال و ۲۲ درصد ماهی سفید بوده است.

خلیلی با اشاره به اینکه استان گیلان ۴۶ تعاونی صید پره دارد، ادامه داد: این تعاونی‌ها در نوار ساحلی گیلان از آستارا تا چابکسر فعال هستند.

وی تصریح کرد: صیادان گیلانی امسال برای حمایت از ذخایر دریای خزر صید فصلی ماهیان استخوانی را ۲ روز دیرتر از همیشه آغاز کرده‌اند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

اختصاصی گیل و دیلم | ‌ اسامی نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس لاهیجان و سیاهکل + سوابق

اختصاصی گیل و دیلم | با فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲ ، فعالیت های انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به نزدیکی موعد آن ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد . عدم اقبال عمومی نسبت به...

علم‌الهدی: امروز عده‌ای خواهان مذاکره با غرب هستند؛ در زمان پیامبر (ص) هم عده‌ای به دنبال سازش بودند / این‌طور نیست که فکر کنیم...

علم‌الهدی امام جمعه مشهد اظهار کرد: اگر سوره محمد (ص) را بخوانید و در معانی آن تدبر کنید، برایتان محرز می‌شود که گویا ذات اقدس پروردگار آن را برای وضع امروز ما نازل کرده است. در زمان پیامبر (ص)...

مدیرکل شیلات گیلان خبر داد؛ درآمد ۱۵۰ میلیارد تومانی فروش ماهی قرمز در گیلان

مدیرکل شیلات گیلان از ارزآوری ۱۰ میلیون دلاری صادرات خوراک آبزیان خبر داد و گفت: گیلانی‌ها امسال، با پرورش ۲۱ میلیون قطعه ماهی قرمز حدود ۱۵۰ میلیارد تومان درآمد کسب کردند. به گزارش گیل و دیلم ، کوروش خلیلی در...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.