×

مدیرکل شیلات گیلان خبر داد؛ رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در گیلان

 • کد نوشته: 86300
 • ۱۴۰۱-۱۱-۲۳
 • 58 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل شیلات گیلان از رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: ارزش تقریبی این مقدار صید ۲۰۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است. به گزارش گیل و دیلم، کوروش خلیلی پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به رشد ۴۸ درصدی […]

  مدیرکل شیلات گیلان خبر داد؛ رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در گیلان
 • مدیرکل شیلات گیلان از رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: ارزش تقریبی این مقدار صید ۲۰۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

  به گزارش گیل و دیلم، کوروش خلیلی پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به رشد ۴۸ درصدی صید ماهی در گیلان خیر داد و اظهار کرد: ارزش تقریبی این مقدار صید ۲۰۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

  وی با بیان اینکه صیادان گیلانی از ابتدای فصل صید بیش از ۱۰۰۰ تن ماهی صید کرده‌اند، ادامه داد: صید ماهیان استخوانی در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۴۸ درصد افزایش یافته است.

  مدیرکل شیلات گیلان اضافه کرد: صیادان گیلانی تا کنون هزار و ۳۵۳ تن انواع ماهی استخوانی از خزر صید کرده که از این مقدار ۷۶ درصد آن ماهی کفال و ۲۲ درصد ماهی سفید بوده است.

  خلیلی با اشاره به اینکه استان گیلان ۴۶ تعاونی صید پره دارد، ادامه داد: این تعاونی‌ها در نوار ساحلی گیلان از آستارا تا چابکسر فعال هستند.

  وی تصریح کرد: صیادان گیلانی امسال برای حمایت از ذخایر دریای خزر صید فصلی ماهیان استخوانی را ۲ روز دیرتر از همیشه آغاز کرده‌اند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86300

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *