خانهاجتماعیمدیرکل غله گیلان...

مدیرکل غله گیلان عنوان کرد؛ ذخیره ۸۰۰ تنی شکر در گیلان/ شایعه سهمیه بندی شکر، صحت ندارد

مدیرکل غله گیلان، با بیان اینکه هیچگونه کمبود شکری در انبارهای استان وجود ندارد، گفت: به میزان ۸۰۰ تن ذخیره داریم.

به گزارش گیل و دیلم ، فرزاد اسدی در گفت وگویی، با بیان اینکه اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان به نمایندگی از شرکت بازرگانی دولتی وظیفه تامین کالاهای اساسی از جمله شکر، گندم و برنج را بر عهده دارد، اظهار کرد: در ارتباط با شکر هیچگونه کمبودی در انبارهای استان وجود ندارد و به میزان ۸۰۰ تن ذخیره داریم.

وی افزود: اگر ستاد تنظیم بازار کشور مصوبه ای درباره شکر داشته باشد و برش استانی آن را تعیین کند، اداره کل غله و خدمات بازرگانی گیلان این شکر را توزیع می کند.

مدیرمل غله و خدمات بازرگانی گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰۰ تن برای سهمیه خانوار در استان مصوب شده است، گفت: هم اکنون در حال توزیع این شکر هستیم.

اسدی با اشاره به شایعات فضای مجازی مبنی بر سهمیه بندی شکر در کشور به ویژه استان گیلان، اضافه کرد: شایعات درباره کمبود شکر صحت ندارد و از نظر موجودی، هیچ محدودیتی برای عرضه شکر مورد نیاز مردم نداریم.

وی همچنین به قیمت مصوب شکر در ستاد تنظیم بازار استان اشاره کرد و یادآور شد: هر کیلو شکر درب کارخانه ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان، به صورت فله برای مصرف کننده ۲۸ هزار تومان و به صورت بسته بندی ۳۴ هزار تومان است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.