×

مدیرکل غله گیلان عنوان کرد؛ ذخیره ۸۰۰ تنی شکر در گیلان/ شایعه سهمیه بندی شکر، صحت ندارد

 • کد نوشته: 91968
 • ۱۴۰۲-۰۶-۰۶
 • 84 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل غله گیلان، با بیان اینکه هیچگونه کمبود شکری در انبارهای استان وجود ندارد، گفت: به میزان ۸۰۰ تن ذخیره داریم. به گزارش گیل و دیلم ، فرزاد اسدی در گفت وگویی، با بیان اینکه اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان به نمایندگی از شرکت بازرگانی دولتی وظیفه تامین کالاهای اساسی از جمله شکر، […]

  مدیرکل غله گیلان عنوان کرد؛ ذخیره ۸۰۰ تنی شکر در گیلان/ شایعه سهمیه بندی شکر، صحت ندارد
 • مدیرکل غله گیلان، با بیان اینکه هیچگونه کمبود شکری در انبارهای استان وجود ندارد، گفت: به میزان ۸۰۰ تن ذخیره داریم.

  به گزارش گیل و دیلم ، فرزاد اسدی در گفت وگویی، با بیان اینکه اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان به نمایندگی از شرکت بازرگانی دولتی وظیفه تامین کالاهای اساسی از جمله شکر، گندم و برنج را بر عهده دارد، اظهار کرد: در ارتباط با شکر هیچگونه کمبودی در انبارهای استان وجود ندارد و به میزان ۸۰۰ تن ذخیره داریم.

  وی افزود: اگر ستاد تنظیم بازار کشور مصوبه ای درباره شکر داشته باشد و برش استانی آن را تعیین کند، اداره کل غله و خدمات بازرگانی گیلان این شکر را توزیع می کند.

  مدیرمل غله و خدمات بازرگانی گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰۰ تن برای سهمیه خانوار در استان مصوب شده است، گفت: هم اکنون در حال توزیع این شکر هستیم.

  اسدی با اشاره به شایعات فضای مجازی مبنی بر سهمیه بندی شکر در کشور به ویژه استان گیلان، اضافه کرد: شایعات درباره کمبود شکر صحت ندارد و از نظر موجودی، هیچ محدودیتی برای عرضه شکر مورد نیاز مردم نداریم.

  وی همچنین به قیمت مصوب شکر در ستاد تنظیم بازار استان اشاره کرد و یادآور شد: هر کیلو شکر درب کارخانه ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان، به صورت فله برای مصرف کننده ۲۸ هزار تومان و به صورت بسته بندی ۳۴ هزار تومان است.

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91968

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *