×

مدیرکل منابع طبیعی گیلان خبر داد: کاشت ۱۰۰ هزار اصله نهال در محوطه ادارات گیلان

 • کد نوشته: 12815
 • ۱۳۹۵-۱۲-۱۶
 • 157 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل منابع طبیعی گیلان با تاکید بر اینکه ۱۰۰ هزار اصله نهال در محوطه ادارات و دستگاه‌های گیلان کاشته می‌شود، بیان کرد: حفظ، حراست و گسترش منابع طبیعی استان گیلان محوریت اصلی اقدامات این نهاد است. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه امسال بالغ بر […]

  مدیرکل منابع طبیعی گیلان خبر داد: کاشت ۱۰۰ هزار اصله نهال در محوطه ادارات گیلان
 • مدیرکل منابع طبیعی گیلان با تاکید بر اینکه ۱۰۰ هزار اصله نهال در محوطه ادارات و دستگاه‌های گیلان کاشته می‌شود، بیان کرد: حفظ، حراست و گسترش منابع طبیعی استان گیلان محوریت اصلی اقدامات این نهاد است.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه امسال بالغ بر یک میلیون اصله نهال در سطح عرصه های منابع طبیعی استان کاشته می‌شود، تصریح کرد: نهال‌های مذکور در بسترهای خالی استان گیلان کاشته می‌شوند.

  داود زارع با تاکید بر اینکه ۱۰۰ هزار اصله نهال در محوطه ادارات و دستگاه‌های گیلان کاشه می‌شود بیان کرد: حفظ، حراست و گسترش منابع طبیعی استان گیلان محوریت اصلی اقدامات این نهاد است.

  وی با اشاره به اینکه در بحث حفاظت، منابع طبیعی گیلان فعالیت‌های گسترده‌ای را در عرصه‌های طبیعی استان انجام می‌دهد، افزود: بیش از ۹۵ درصد اراضی ساحلی تصرف شده در گیلان آزادسازی شد.
  منبع:ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12815

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *