×

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد: افزوده شدن ۲۱۸ اتاق به ظرفیت اقامتی گیلان

 • کد نوشته: 86090
 • ۱۴۰۱-۱۱-۱۷
 • 63 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل میراث فرهنگی گیلان، از افتتاح ۷۳ پروژه گردشگری استان در دهه فجر خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از واحدهای یاد شده تعداد ۲۱۸ اتاق و ۶۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان افزوده می شود. به گزارش گیل و دیلم ،ولی جهانی در حاشیه افتتاح ۷۳ پروژه گردشگری استان گیلان که با دستور وزیر […]

  مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد: افزوده شدن ۲۱۸ اتاق به ظرفیت اقامتی گیلان
 • مدیرکل میراث فرهنگی گیلان، از افتتاح ۷۳ پروژه گردشگری استان در دهه فجر خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از واحدهای یاد شده تعداد ۲۱۸ اتاق و ۶۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان افزوده می شود.

  به گزارش گیل و دیلم ،ولی جهانی در حاشیه افتتاح ۷۳ پروژه گردشگری استان گیلان که با دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، ۷۳ پروژه‌ گردشگری استان گیلان همزمان با سراسر کشور و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان انزلی در ساختمان قندچیان به بهره‌برداری رسید.

  مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان ادامه داد: حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها ۳۱۰ میلیارد تومان می‌باشد که با بهره‌برداری از واحدهای یاد شده تعداد ۲۱۸ اتاق و ۶۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان افزوده می شود.

  وی تصریح کرد: با افتتاح این پروژه‌های گردشگری در استان، برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۴۲۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

  جهانی درباره ساختمان قندچیان بیان کرد: ساختمان بانک ملی معروف به قندچیان در شهر بندرانزلی متعلق به دوره پهلوی اول بوده و با شماره ۱۱۱۴۵ به تاریخ ۱۱/۰۷/۱۳۸۳ در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

  وی خاطرنشان کرد: مرمت ساختمان طی ۱۵ ماه و از اعتبارات بانک ملی به مبلغ پنج میلیارد تومان با نظارت فنی کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان صورت پذیرفته و هم اینک ۱۱ نفر کارمند در این شعبه مشغول خدمات‌رسانی به شهروندان می‌باشند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86090

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *