خانهاجتماعیمدیرکل میراث فرهنگی...

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد: افزوده شدن ۲۱۸ اتاق به ظرفیت اقامتی گیلان

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان، از افتتاح ۷۳ پروژه گردشگری استان در دهه فجر خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از واحدهای یاد شده تعداد ۲۱۸ اتاق و ۶۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان افزوده می شود.

به گزارش گیل و دیلم ،ولی جهانی در حاشیه افتتاح ۷۳ پروژه گردشگری استان گیلان که با دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، ۷۳ پروژه‌ گردشگری استان گیلان همزمان با سراسر کشور و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان انزلی در ساختمان قندچیان به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان ادامه داد: حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها ۳۱۰ میلیارد تومان می‌باشد که با بهره‌برداری از واحدهای یاد شده تعداد ۲۱۸ اتاق و ۶۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان افزوده می شود.

وی تصریح کرد: با افتتاح این پروژه‌های گردشگری در استان، برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۴۲۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

جهانی درباره ساختمان قندچیان بیان کرد: ساختمان بانک ملی معروف به قندچیان در شهر بندرانزلی متعلق به دوره پهلوی اول بوده و با شماره ۱۱۱۴۵ به تاریخ ۱۱/۰۷/۱۳۸۳ در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: مرمت ساختمان طی ۱۵ ماه و از اعتبارات بانک ملی به مبلغ پنج میلیارد تومان با نظارت فنی کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان صورت پذیرفته و هم اینک ۱۱ نفر کارمند در این شعبه مشغول خدمات‌رسانی به شهروندان می‌باشند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

آغاز دوباره بارش باران در گیلان از فردا

بارش تناوبی باران در مناطق مختلف گیلان از فردا به مدت ۳ روز ادامه دارد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در شرایط فعلی صاف تا نیمه ابریست، اما از فردا بارش تناوبی باران...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : تردد نوروزی ۱.۵ میلیون خودرو در محورهای گیلان/ افزایش ۱۵ درصدی حجم ورودی ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۶ وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر ۸۸۴ هزار خودرو وارد گیلان...

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به ۱۷۳ حادثه دیده از ابتدای طرح امداد نوروزی در گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در این استان به ۱۷۳ نفر حادثه‌دیده در ۵۷ مورد حادثه امدادرسانی شده است. به گزارش گیل و دیلم ، سیاوش غلامی در گفت وگو با...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.