×

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان خبر داد: حذف تمامی بخاری‌های نفتی تا سال ۹۶ از مدارس گیلان

 • کد نوشته: 12015
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۴
 • 56 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مقدم در جلسه ستاد استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس گیلان که در محل دفتر ایشان برگزار شد،ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته بر ضرورت استانداردسازی سیستمهای گرمایشی تمامی مدارس استان تاکید کرد. وی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در دوسال اخیرافزود: به حمد الله اقدامات خوبی […]

  مدیرکل نوسازی مدارس گیلان خبر داد: حذف تمامی بخاری‌های نفتی تا سال ۹۶ از مدارس گیلان
 • به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مقدم در جلسه ستاد استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس گیلان که در محل دفتر ایشان برگزار شد،ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته بر ضرورت استانداردسازی سیستمهای گرمایشی تمامی مدارس استان تاکید کرد.

  وی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در دوسال اخیرافزود: به حمد الله اقدامات خوبی طی دو سال اخیر در زمینه استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس گیلان برداشته شده است.

  مقدم با بیان اینکه دانش آموزان این مرز بوم باید از ایمن ترین سیستم گرمایشی برخوردار باشند، اظهار کرد: این اصل مهم در اولویت برنامه های این اداره کل قرار داردتا فضایی امن برای کسب علم و معرفت برای آینده‌سازان کشور فراهم گردد.

  وی با اشاره به اینکه هنوز کاستی های در این زمینه داریم افزود: به حول قوه الهی در صورت تامین اعتبار تمامی بخاری‌های نفتی تا اواسط سال ۹۶ از مدارس گیلان حذف می‌شوند

  در ادامه اعضای ستاد در خصوص نحوه و چگونگی استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس در مناطق مختلف استان باهم بحث و تبادل‌نظر کردند.
  منبع:ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12015

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *