خانهاجتماعیمدیرکل هواشناسی گیلان...

مدیرکل هواشناسی گیلان اعلام کرد: کوهستان‌های گیلان زیر چتر سفید برف | ارتفاع برف در دیلمان به ۱۰ سانتی متر رسید

محمد دادرس مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با تداوم فعالیت سامانه سرد و بارشی در گیلان، در حال حاضر در بیشتر مناطق کوهستانی گیلان برف می‌بارد.

به گزارش گیل و دیلم ، محمد دادرس مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با تداوم فعالیت سامانه سرد و بارشی در گیلان، در حال حاضر در بیشتر مناطق کوهستانی گیلان برف می‌بارد.

مدیر کل هواشناسی گیلان اعلام کرد: در کلیشم رودبار ۴ سانتی متر و دیلمان سیاهکل هم ۱۰ سانتی متر برف بر روی زمین نشسته است.

محمد دادرس با اشاره به تداوم بارش باران در مناطق جلگه‌ای و برف در مناطق کوهستانی گیلان تا پایان همین هفته ، افزود: از سه شنبه از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود.

وی با بیان اینکه بیشترین بارش باران در شبانه روز گذشته از خمام به میزان ۶۵ میلی متر و کمترین باران ۲ میلیمتر از منجیل گزارش شده است، اضافه کرد: در همین مدت در رشت مرکز گیلان هم ۶۴ میلیمتر باران باریده است.

مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: دریای خزر با ارتفاع موج یک تا ۲ متر و ۲۰ سانتی متر امروز تا عصر فردا برای فعالیت‌های دریانوردی و صید نامناسب است.

دمای کنونی رشت ، مرکز گیلان ، ۸ درجه سانتی گراد و رطوبت هوای این شهر ۹۸ درصد است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.