Homeاجتماعیمدیرکل هواشناسی گیلان:...

مدیرکل هواشناسی گیلان: بارش ها در گیلان تا چهارشنبه ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تمدید صدور هشدار سطح نارنجی در استان گفت: بارش ها در گیلان تا صبح چهارشنبه ادامه دارد.

به گزارش گیل و دیلم ، محمد دادرس در گفتگویی با اشاره به آخرین الگوهای هواشناسی در گیلان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده سامانه بارشی و خنک در منطقه است.

وی افزود: شرایط برای کاهش دما، ابرناکی و مه آلود بودن هوا، بارندگی در برخی مناطق شدید، وزش باد، رعد و برق و احتمال تگرگ تا صبح چهارشنبه مهیا است.

مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای استان خبر داد و گفت: دمای هوای استان نیز ۶ تا ۱۰ درجه سلسیوس کاهش می‌یابد.

دادرس تصریح کرد: شدت بارش‌ها به تدریج از روز سه شنبه در مناطق غربی استان کاسته شده و همچنان به تناوب بارش در مناطق مرکزی و شرقی استان تا صبح چهارشنبه تداوم دارد.

مدیرکل هواشناسی گیلان ادامه داد: طی چهارشنبه به تدریج با خروج سامانه ناپایدار، کاهش ابر، روند افزایش دما و احتمال بارش موقتی و پراکنده تا پایان هفته پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: خروجی مدل‌های هواشناسی نشانگر این است که بارش باران در مناطق مختلف استان می‌تواند شدید بوده و احتمال آب گرفتگی معابر عمومی بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها وجود دارد.

دادرس ادامه داد: بر اساس هشدار سطح نارنجی هواشناسی و تشدید بارش‌ها در این مدت در استان گیلان توصیه می‌شود از تردد و استقرار در حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنند و شالیکاران نیز تمهیدات لازم را انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه هشدار سطح نارنجی برای عدم فعالیت‌های دریانوردی نیز طی امروز تا ظهر سه شنبه صادر شده است، گفت: کلیه فعالیت‌های دریایی در این ایام منع شده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.