×

مدیرکل هواشناسی گیلان خبر داد؛ ورود سامانه جدید بارشی از عصر فردا به گیلان

 • کد نوشته: 88866
 • ۱۴۰۲-۰۲-۲۱
 • 56 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در استان خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی از عصر فردا همراه با رگبار و رعد و برق در گیلان فعال می شود. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، محمد دادرس با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه‌های هواشناسی اظهار […]

  مدیرکل هواشناسی گیلان خبر داد؛ ورود سامانه جدید بارشی از عصر فردا به گیلان
 • مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در استان خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی از عصر فردا همراه با رگبار و رعد و برق در گیلان فعال می شود.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، محمد دادرس با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: این الگوها نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است.

  مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۳ تا ۶ درجه سلسیوس دمای هوا در استان خبر داد و گفت: ورود سامانه جدید بارشی از عصر فردا همراه با رگبار و رعد و برق در گیلان به طور متناوب آغاز می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه آسمان گیلان امروز ابری است و در برخی مناطق بارش باران گزارش شده است، گفت: تا عصر فردا افزایش دما و کاهش ابر پیش بینی شده است.

  مدیر کل هواشناسی گیلان ادامه داد: طی امروز و فردا دریا برای فعالیت‌های دریانوردی مناسب است.

  دادرس تصریح کرد: دمای فعلی شهر رشت مرکز گیلان ۱۸ درجه سلسیوس است و رطوبت هوای این شهر هم ۱۰۰ درصد است.

  وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اسب وونی تالش با ۸ درجه سلسیوس خنک‌ترین و صومعه سرا و فومن با ۲۷ درجه سلسیوس گرم‌ترین شهرها بوده است

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=88866

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *