×

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سیاهکل خبر داد: ساماندهی ۲۰۰ فقره کنتور آب شرب در شهرستان سیاهکل

 • کد نوشته: 10760
 • ۱۳۹۵-۱۱-۱۷
 • 251 بازدید
 • ۰
 • مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سیاهکل از ساماندهی کنتورهای خراب آب شرب در روستاهای این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، یاسر علیزاده گفت: از ابتدای سال جاری ۲۰۰ فقره از کنتورهای خراب آب شرب در روستاهای شهرستان سیاهکل جمع آوری و ساماندهی شد. مدیر امور آب و فاضلاب روستایی […]

  مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سیاهکل خبر داد: ساماندهی ۲۰۰ فقره کنتور آب شرب در شهرستان سیاهکل
 • مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سیاهکل از ساماندهی کنتورهای خراب آب شرب در روستاهای این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، یاسر علیزاده گفت: از ابتدای سال جاری ۲۰۰ فقره از کنتورهای خراب آب شرب در روستاهای شهرستان سیاهکل جمع آوری و ساماندهی شد.

  مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سیاهکل با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲ هزار و ۶۰۰ مشترک روستایی در این شهرستان از آب آشامیدنی مناسب و بهداشتی برخوردارند، افزود: در یک ماه گذشته ۱۵ مورد از انشعابات غیرمجاز در روستاهای این شهرستان شناسایی و با متخلفان برخورد قانونی شد.

  علیزاده همچنین از ترمیم شکستگی خط انتقال آب شرب روستای چوشل خبر داد و گفت: برای رفع این شکستگی بیش از ۱۰ میلیون ریال هزینه و مشکل اُفت فشار آب آشامیدنی ۱۰۰ خانوار برطرف شد.

  وی، با اشاره به شستشوی مخزن زمینی ۲۰۰ مترمکعبی روستای آسیابر، افزود: این مخزن کار ذخیره سازی آب شرب ۳۴۰ خانوار را عهده دار است./ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=10760

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *