خانهاقتصادیمدیر تعاون روستایی...

مدیر تعاون روستایی گیلان خبر داد: خرید حمایتی ۲۱ تنی زیتون از کشاورزان گیلان

مدیر تعاون روستایی گیلان، با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۱ هزار کیلوگرم زیتون از کشاورزان خریداری شده است، اظهار کرد: ارزش زیتون های خریداری شده پنج میلیارد ریال است که کل مبلغ به حساب کشاورزان واریز شده است.

به گزارش گیل و دیلم، عباس جعفرپور، با بیان اینکه سازمان تعاون روستایی کشور اقدام به خرید حمایتی دانه های روغنی زیتون کرده است، گفت: این خرید به ازای هر یک کیلوگرم حداقل ۱۶ هزار و ۱۰۰ تومان و حداکثر ۲۵ هزار تومان است.

وی از کشاورزانی که تاکنون نتوانسته اند زیتون های خود را به مراکز فرآوری و یا کارخانجات روغن کشی تحویل دهند خواست به تعاون روستایی استان مراجعه کنند و افزود: آمادگی خرید حمایتی را از زیتون کاران داریم.

مدیر تعاون روستایی گیلان در گفت وگوی خبری باران، با اشاره به اجرای طرح خرید دانه های روغنی زیتون از کشاورزان از دوم آذر لغایت ۱۵ دی، عنوان کرد: کشاورزان می توانند زیتون های خودشان را به مرکز خرید حمایتی زیتون واقع در منجیل تحویل دهند.

جعفرپور با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۱ هزار کیلوگرم زیتون از کشاورزان خریداری شده است، اظهار کرد: ارزش زیتون های خریداری شده پنج میلیارد ریال است که کل مبلغ به حساب کشاورزان واریز شده است.

وی همچنین از فرآوری بیش از سه تن روغن از زیتون های خریداری شده خبر داد و بیان کرد: این روغن های زیتون در انبارهای شبکه تعاون روستایی گیلان ذخیره سازی می شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.