×

مدیر تعاون روستایی گیلان خبر داد : عرضه سیب و پرتقال شب عید در بیش از ۳۵ مرکز توزیع در گیلان

 • کد نوشته: 87301
 • ۱۴۰۱-۱۲-۲۶
 • 79 بازدید
 • ۰
 • مدیر تعاون روستایی گیلان، از برپایی بیش از ۳۵ مرکز توزیع میوه شب عید در کل استان خبر داد و گفت: ۲۰۰ تن سیب و پرتقال توزیع می شود. به گزارش گیل و دیلم ،عباس جعفرپور، با بیان اینکه ۲۰۰ تن میوه شب عید خریداری شده است، اظهار کرد: ۱۰۰ تن سیب قرمز درجه یک […]

  مدیر تعاون روستایی گیلان خبر داد : عرضه سیب و پرتقال شب عید در بیش از ۳۵ مرکز توزیع در گیلان
 • مدیر تعاون روستایی گیلان، از برپایی بیش از ۳۵ مرکز توزیع میوه شب عید در کل استان خبر داد و گفت: ۲۰۰ تن سیب و پرتقال توزیع می شود.

  به گزارش گیل و دیلم ،عباس جعفرپور، با بیان اینکه ۲۰۰ تن میوه شب عید خریداری شده است، اظهار کرد: ۱۰۰ تن سیب قرمز درجه یک و ۱۰۰ تن پرتقال تامسون خریداری شده از کشاورزان شرق گیلان می باشد که در سردخانه های شهرستان رشت ذخیره سازی شده بود.

  وی در گفت و گوی خبری باران از آغاز عرضه میوه شب عید به قیمت ستاد تنظیم بازار در سطح ۱۷ شهرستان خبر داد و عنوان کرد: قیمت هر کیلو پرتقال ۱۳ هزار تومان و قیمت هر کیلو سیب ۲۵ هزار تومان است.

  مدیر تعاون روستایی گیلان، با بیان اینکه سیب ها در بسته بندی های دو ردیفه شش کیلویی است، گفت: مصرف کنندگان می توانند این بسته ها را خریداری کنند.

  جعفرپور همچنین از برپایی بیش از ۳۵ مرکز توزیع میوه شب عید در کل استان خبر داد و خاطرنشان کرد: هشت مرکز در شهرستان رشت و مابقی در سایر شهرستان ها برپا شده است

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87301

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *