×

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان عنوان کرد: ماسوله و قلعه‌رودخان نگین جاذبه‌های گردشگری ایران

 • کد نوشته: 13255
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۲
 • 102 بازدید
 • ۰
 • مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: شهرک تاریخی ماسوله و قلعه‌رودخان نگین جاذبه‌های گردشگری ایران بوده و همواره مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار می‌گیرند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ،رضا علیزاده امروز با بیان اینکه گیلان آماده استقبال از مسافران نوروزی است اظهار کرد: گیلان به لحاظ برخورداری […]

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان عنوان کرد: ماسوله و قلعه‌رودخان نگین جاذبه‌های گردشگری ایران
 • مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: شهرک تاریخی ماسوله و قلعه‌رودخان نگین جاذبه‌های گردشگری ایران بوده و همواره مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار می‌گیرند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ،رضا علیزاده امروز با بیان اینکه گیلان آماده استقبال از مسافران نوروزی است اظهار کرد: گیلان به لحاظ برخورداری از زیبایی‌های طبیعی و جاذبه‌های تاریخی جایگاه ممتازی در سطح کشور دارد.

  وی گیلان را دارای جاذبه‌های بسیاری دانست و گفت: شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان به عنوان نگین جاذبه‌های گردشگری ایران محسوب می‌شوند و این جاذبه‌های تاریخی به دلیل ارزش جهانی همواره مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار دارند.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان بازرسی مستمر از مراکز اقامتی و خدماتی این استان را از برنامه‌های این نهاد عنوان کرد و یادآور شد: توجه به بحث عابربانک‌ها و نصب بنرهای خوشامدگویی به مسافران از ضروریات خدمات رسانی به گردشگران نوروزی است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13255

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *