×

معادن رودخانه‌ای در رودبار تعطیل شدند

 • کد نوشته: 12214
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۷
 • 51 بازدید
 • ۰
 • در پی آب شدن برفهای باریده شده متخلفین در سفیدرود دیوار می سازند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،آژ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار گفت: طی پایش به عمل آمده از معادن شن و ماسه رودخانه ای در رودبار ۳ معدن رودخانه ای که تلاش در دیواره سازی و انحراف مسیر رودخانه […]

  معادن رودخانه‌ای در رودبار تعطیل شدند
 • در پی آب شدن برفهای باریده شده متخلفین در سفیدرود دیوار می سازند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،آژ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار گفت: طی پایش به عمل آمده از معادن شن و ماسه رودخانه ای در رودبار ۳ معدن رودخانه ای که تلاش در دیواره سازی و انحراف مسیر رودخانه جهت عملیات برداشت شن و ماسه داشتند، منع فعالیت شدند.

  وی افزود:با توجه به آب شدن برفهای باریده شده و نزولات جوی روزهای اخیر که باعث بالا آمدن سطح آب رودخانه سفیدرود شده، تعداد سه معدن شن و ماسه رودخانه‌ای که از مراجع ذی صلاح مجوز برداشت موقت داشتند، در تلاش برای دیواره سازی و انحراف مسیر آب جهت عملیات برداشت بودند که با ورود مامورین یگان حفاظت محیط زیست رودبار دیواره های فوق تخریب واز ادامه فعالیت آنان جلوگیری به عمل آمد.

  آژ با بیان اینکه کلیه عملیات برداشت تعطیل شده و ماشین آلات به بیرون هدایت شد،ادامه داد: اداره به بهره برداران اخطار داده شد تا کاهش سطح آب رودخانه از هر گونه فعالیت خودداری کنند.

  وی تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل زادآوری آبزیان کلیه برداشتهای رودخانه ای لغایت ۱۵ اسفند ماه به پایان خواهد رسید که این مورد به تمامی بهر ه برداران موقت شن و ماسه رودخانه ای اعلام شد.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12214

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *