×

معاون جمعیت هلال احمر استان گیلان: جسد شکارچی مفقود شده در لاهیجان کشف شد

 • کد نوشته: 23504
 • ۱۳۹۶-۰۷-۲۱
 • 50 بازدید
 • ۰
 • معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه در پی گزارش مفقود شدن یک شکارچی در روستای کوشال عملیات جستجو در این منطقه از شب گذشته آغاز شد گفت: جسد شکارچی مفقود شده در مزارع روستای کوشال لاهیجان کشف شد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سیاوش غلامی اظهار داشت: […]

  معاون جمعیت هلال احمر استان گیلان: جسد شکارچی مفقود شده در لاهیجان کشف شد
 • معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه در پی گزارش مفقود شدن یک شکارچی در روستای کوشال عملیات جستجو در این منطقه از شب گذشته آغاز شد گفت: جسد شکارچی مفقود شده در مزارع روستای کوشال لاهیجان کشف شد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سیاوش غلامی اظهار داشت: شب گذشته در پی گزارشی مبنی بر گم شدن یک شکارچی در روستای کوشال لاهیجان نیروهای جمعیت هلال احمر استان گیلان عملیات جستجو را در مناطق مورد نظر آغاز کردند.

  معاون امداد‌ و‌ نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به اینکه گزارشات در رابطه با این ماجرا مبنی بر همراهی فرد مذکور به همراه دو شکارچی دیگر به‌منظور عملیات شکار بوده است گفت: عملیات جستجو جهت یافتن این افراد تا صبح امروز در مناطق مورد نظر ادامه داشت.

  غلامی با تاکید بر اینکه عملیات جستجو توسط جمعیت‌ هلال احمر، پلیس و مردم محلی در روستای کوشال لاهیجان ادامه داشت خاطرنشان کرد: ساعاتی پیش جسد شکارچی مفقود شده در یکی از مزارع روستای کوشال لاهیجان توسط مردم محلی کشف شد.

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه با کشف این جسد علایم اصابت گلوله به‌سمت چپ بدن فرد مذکور مشهود بود تاکید کرد: جسد به‌منظور بررسی و تحقیقات کامل علت مرگ و جزئیات این پرونده به پزشکی‌قانونی منتقل شد.

  وی با اشاره به اینکه در رابطه با دو فرد همراه این شکارچی تاکنون گزارشی مبنی بر مفقود شدن این افراد گزارش نشده بیان کرد: بررسی و تحقیقات در مورد جزئیات این پرونده توسط ماموران انتظامی استان گیلان هم‌اکنون در حال بررسی است.

  منبع:تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=23504

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *