×

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان: اطلاع رسانی و ارائه آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است

 • کد نوشته: 8876
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۵
 • 156 بازدید
 • ۰
 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: در برخی بخش ها خودسانسوری کرده ایم و حاضر نشدیم آسیب را بیان کنیم حال اینکه اطلاع رسانی و ارائه آموزش های لازم، در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی محمد احمدی پور در نشست […]

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان: اطلاع رسانی و ارائه آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است
 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: در برخی بخش ها خودسانسوری کرده ایم و حاضر نشدیم آسیب را بیان کنیم حال اینکه اطلاع رسانی و ارائه آموزش های لازم، در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی محمد احمدی پور در نشست شورای اداری استانی بهزیستی گیلان افزود: نگفتن آسیب های اجتماعی، عدم اطلاع رسانی و آموزش های لازم در این حوزه، کار را سخت می کند، چراکه در حوزه اجتماعی بر خلاف بخش های دیگر، اگر اقدام بموقع انجام نشود، مطمئنا کار را سخت تر می کند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان اظهار داشت: با ارائه آموزش های لازم به مردم بویژه جوانان و نوجوانان در رابطه با آسیب های اجتماعی، می توانیم این آسیب ها را کاهش و از بروز آنها پیشگیری کنیم.

  احمدی پور آسیب های اجتماعی را بیشتر مختص جوامع شهری و پیشرفته دانست و تصریح کرد: بسیاری از آسیب ها در جامعه های روستایی، کمتر وجود دارد.

  وی با تاکید بر این که مسایل حوزه اجتماعی کم اهمیت جلوه داده نشود، تصریح کرد: در آسیب های اجتماعی باید ریشه ای به مسائل توجه شود.

  احمدی پور با بیان اهمیت همکاری های بین بخشی برای کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی خاطرنشان کرد: موضوعات اجتماعی کاملاً بین بخشی است و هر اتفاقی در این بخش، در سایر حوزه ها موثر است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان همکاری های بین بخشی را در کاهش آسیب های اجتماعی موثر دانست و تصریح کرد: همه دستگاه های ذیربط بایستی در این رابطه همکاری های لازم را داشته باشند.

  وی در ادامه سخنانش، با اشاره به حضور و اهمیت خیرین در حوزه هایی از جمله مسایل اجتماعی اظهار کرد: ما هنوز حضور خیرین را در این حوزه کم داریم و برای همکاری خیرین در حوزه های اجتماعی باید بیشتر تلاش شود.

  معاون استاندار گیلان با بیان این که انگیزه ای که در بخش خیرین وجود دارد در بخش های دولتی نیست، خاطر نشان کرد: اگر در حوزه اجتماعی ، خیرین را نداشته باشیم، هر کاری که انجام دهیم، سیستم دولتی جوابگو نیست.

  نشست شورای اداری استانی بهزیستی با حضور حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور و مدیران کل دفاتر تخصصی حوزه معاونت اجتماعی بهزیستی در رشت برگزار شد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8876

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *