×

معاون سیاسی وزیر کشور: تغییر استانداران در دستور کار وزارت کشور قرار گرفت

 • کد نوشته: 3301
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۲
 • 155 بازدید
 • ۰
 • به دلیل حساسیتی که استانداران در کار خود دارند قبل از آنکه انتخاب نفر جدید در دولت تصویب شود هیچ اطلاع‌رسانی درباره آن نمی‌کنیم، چرا که معتقدیم این کار باعث می‌شود عملکرد آنان تحت تاثیر قرار بگیرد. به گزارش گیل و دیلم، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور از تغییر برخی استانداران خبر داد و […]

  معاون سیاسی وزیر کشور: تغییر استانداران در دستور کار وزارت کشور قرار گرفت
 • به دلیل حساسیتی که استانداران در کار خود دارند قبل از آنکه انتخاب نفر جدید در دولت تصویب شود هیچ اطلاع‌رسانی درباره آن نمی‌کنیم، چرا که معتقدیم این کار باعث می‌شود عملکرد آنان تحت تاثیر قرار بگیرد.

  به گزارش گیل و دیلم، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور از تغییر برخی استانداران خبر داد و گفت:‌ در برنامه‌ وزارت کشور تغییر برخی از آقایان استاندار در دستور کار است، اما تعدادشان کم بوده ولی به مرور این تغییرات انجام خواهد شد.

  وی افزود: به دلیل حساسیتی که استانداران در کار خود دارند، به همین دلیل قبل از آنکه انتخاب نفر جدید در دولت تصویب شود هیچ اطلاع‌رسانی درباره آن نمی‌کنیم، چرا که معتقدیم این کار باعث می‌شود عملکرد آنان تحت تاثیر قرار بگیرد.

  معاون سیاسی وزیر کشور با رد برخی اظهارنظرها از سوی برخی نمایندگان مجلس درباره انتخاب استانداران جدید، ادامه داد:‌ ما مسئول تایید و تکذیب اظهارات نمایندگان مجلس نیستیم؛ اطلاع‌رسانی در این زمینه زمانی صورت می‌گیرد که دولت پیشنهاد وزارت کشور را بررسی و تصمیم‌گیری کند.

   

  منبع:تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3301

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *