×

معروفترین زنان قاتل در طول تاریخ(عکس)

 • کد نوشته: 12249
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۷
 • 63 بازدید
 • ۰
 • پرونده زنان قاتل در طول تاریخ، همواره جنجال برانگیز بوده و سروصدای بسیاری در جوامع مختلف برپا کرده است. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، پرونده زنان قاتل در طول تاریخ، همواره جنجال برانگیز بوده و سروصدای بسیاری در جوامع مختلف برپا کرده است. شی جینکیائو معروف‌ترین قاتل زن در ژاپن است. وی یکی […]

  معروفترین زنان قاتل در طول تاریخ(عکس)
 • پرونده زنان قاتل در طول تاریخ، همواره جنجال برانگیز بوده و سروصدای بسیاری در جوامع مختلف برپا کرده است.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، پرونده زنان قاتل در طول تاریخ، همواره جنجال برانگیز بوده و سروصدای بسیاری در جوامع مختلف برپا کرده است.

  شی جینکیائو

  معروف‌ترین قاتل زن در ژاپن است. وی یکی از مسئولان ارشد نظامی ژاپن را که قاتل پدرش بود در سال ۱۹۲۵ به قتل رساند. وی با تغییر چهره، خود را به آن مرد نزدیک کرد و با شلیک سه گلوله، وی را به قتل رساند، اما جالب است بدانید این زن پس از ۱۱ماه زندان، عفو شد.

  ماتا هاری

  “ماتا هاری”؛ معروف‌ترین قاتل قرن بیستم است. وی اطلاعات مربوط به فرانسه را نزد آلمانی‌ها فاش کرد و باعث کشته شدن ۵۰ هزار سرباز ارتش فرانسه شد. به همین دلیل در سال ۱۹۱۷ اعدام شد.

  اندویا لوبیز

  “اندویا لوبیز” از زیبایی‌اش برای فریفتن نیروهای امنیتی اسپانیا استفاده می‌کرد. وی در سال ۱۹۸۶ با خودروی بمب گذاری شده به طرف نیروهای امنیتی اسپانیا حمله کرد و باعث کشته شدن ۱۲ نفر از آنها شد.

  ماری سوکلوف

  “ماری سوکلوف” تنها یک کشاورز ساده روسی بود، در اوایل قرن بیستم که حاکم، بسیاری از مردم را اعدام کرد، وی با خود عهد بست تا با بمب گذاری در خودروی این مقام مسئول، وی را ترور کند، اما با سر خوردن خودرو بر روی برف سنگین، بمب عمل نکرد و “سوکلوف” مجبور شد تا بمب دیگری به طرف خودروی این مرد پرتاب کند و وی را به قتل برساند.

  کیم هیون هوی

  بمب گذاری “کیم هیون هوی” در سال ۱۹۸۷ در هواپیمای کره جنوبی، باعث کشته شدن ۱۱۵ مسافر این هواپیما شد. وی کتابی با نام “اشک‌های روحم” نوشت.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12249

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *