Homeسیاسیمنصور حقیقت‌پور، فعال...

منصور حقیقت‌پور، فعال سیاسی اصولگرا: فضای انتخابات در کشور یخ‌ زده است/ در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ کلام رهبری را محترمانه بایگانی کردند

مشاور علی لاریجانی در زمان ریاست مجلس دهم گفت: فضای انتخابات در کشور سرد و یخ زده است و متاسفانه مردم رغبتی برای مشارکت حداکثری و افزایش رقابت سیاسی از خود نشان نمی دهند.

منصور حقیقت‌پور، فعال سیاسی اصولگرا و مشاور علی لاریجانی، رئیس مجلس دهم درباره تاکید و مانور برخی جریانات سیاسی بر میزان پیش ثبت نام کاندیداها برای انتخابات مجلس دوازدهم گفت: تولید هیجانات تصنعی و باز شدن موقت پنجره گفت‌و‌گوهای سیاسی در صداوسیما و ثبت آمار پیش ثبت نام ۴۸ هزار و ۷۵۰ نفر کاندیدای مجلس دوازدهم لزوما نمی تواند حاکی از تولید رقابت و پرشور بودن انتخابات یازدهم اسفند ۱۴۰۲ باشد.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از جمهوریت، مهمترین بخش‌های این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

ثبت نام حجمی افراد در کنار غایبان بزرگ سیاسی چگونه ارزیابی می شود؟ چرا بزرگان سیاسی کشور، مفاخر علمی و صاحبان اندیشه و فکر حاضر به ثبت‌نام نشدند؟ آیا غیبت بزرگان سیاسی کشور حاکی از یاس و ناامیدی از روند اصلاح امور کشور نیست؟ که این خود یک خسران غیرقابل جبران برای کشور تلقی می شود.
منابع انسانی ارزشمند نظام که خود سرمایه بی بدیلی است و در صورت به کارگیری صحیح و اصولی می‌تواند زمینه ساز تحول کشور باشد، چرا باید پژمرده و رنجور شده و هیچ رغبیتی برای مشارکت در اصلاح امور کشور نداشته باشند.
آیا به راستی صاحبان سرمایه و صنعت که امروز به دنبال کشف زمینه مساعد سرمایه گذاری در فراسرزمین ایران عزیز هستند، به کارآمدی این حکمرانی رنجور و نحیف امید خواهند بست و سرمایه و توانمندی خود را در بزرگراه مهاجرت نخواهند راند؟
تبلیغات هیجانی صاحبان تریبون از مشارکت ۴۸ هزار و ۷۵۰ نفر از داوطلبین ثبت نام کاندیداتوری مجلس آینده آیا نشان از مشارکت مردم در یازدهم اسفند خواهد داشت یا دادن آدرس اشتباه به مردم است؟ .
فضای انتخابات در کشور سرد و یخ زده است و متاسفانه مردم رغبتی برای مشارکت حداکثری و افزایش رقابت سیاسی از خود نشان نمی دهند.
تنها ۲۸ هفته تا موعد انتخابات زمان باقی مانده است، مسئولانی که باید برای اصول چهارگانه مدنظر رهبری معظم انقلاب راهبرد می نوشتند کجا هستند و مشغول به چه اموری هستند ؟ آیا می دانند جهت تحقق فرمایشات رهبری می‌بایست شتاب نمایند و الا این بار نیز منویات ایشان محترمانه بایگانی خواهد شد.
مگر نه این که در جریان تایید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ایشان به صراحت فرمودند « ظلم و جفای صورت گرفته در خصوص یکی از افراد باید جبران شوود » اما محترمانه کلام مبارک ایشان را تا فایل های بایگانی تاریخ مشایعت نمودند و مراقبت کردند تا فریاد استغاثه و دادخواهی مظلوم به جایی نرسد.
طراحان غایب راهبردهای انتخاباتی مد نظر رهبری آیا می دانید که ایران اسلامی قهرمان مردم سالاری دینی و دموکراسی در منطقه بوده است و آیا می دانند میزان مشارکت در آخرین انتخابات ترکیه بیش از ۸۰ درصد مردم بود؟آیا می دانند مشارکت حداقلی در انتخابات آتی ایران باعث کاهش وزن ژئوپلتیک ایران در منطقه می شود. لذا با مشارکت ۴۸ هزار و ۷۸۰ نفر در ثبت نام نمایندگی مجلس شورای اسلامی غره نشویم، مهم آن است که افزون بر ۶۰ درصد مردم در انتخابات اسفند مشارکت کنند تا همچنان وزن ژئوپلتیک جمهوری اسلامی ایران در منطقه مستدام بماند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.