×

موفقیت ۱۰۰% دولت تدبیر و امید در پروژه های گازرسانی شهرستان لاهیجان

 • کد نوشته: 5175
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۴
 • 76 بازدید
 • ۰
 • شرکت گاز استان گیلان در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، با پایان عملیات گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان لاهیجان، موفق به اجرای ۱۰۰% پروژه های بند “ق” تبصره ۲ قانون بودجه ۱۳۹۳ در شهرستان لاهیجان گردید. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، رضا حیدری نژاد رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان ضمن گرامیداشت یاد […]

  موفقیت ۱۰۰% دولت تدبیر و امید در پروژه های گازرسانی شهرستان لاهیجان
 • شرکت گاز استان گیلان در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، با پایان عملیات گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان لاهیجان، موفق به اجرای ۱۰۰% پروژه های بند “ق” تبصره ۲ قانون بودجه ۱۳۹۳ در شهرستان لاهیجان گردید.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، رضا حیدری نژاد رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت گفت: هم اکنون با گازدار شدن تمامی ۱۸۰ روستای دارای سکنه شهرستان لاهیجان، ۱۰۰% شهر و روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار بوده و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی این شهرستان به ۱۰۰% رسیده است.

  رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان افزود: بمنظور گسترش عدالت اجتماعی و افزایش سطح رفاه زندگی، دولت یازدهم با افزایش چشمگیر سرمایه گذاری و تخصیص اعتبار برای پروژه های گازرسانی، فقط در طول ۳ سال گذشته ۱۱۰ روستای شهرستان لاهیجان را با بیش از ۶۰۰ کیلومتر شبکه گذاری و اعتبار معادل ۵۰۰ میلیارد ریال به شبکه سراسری گاز متصل نموده است.

  آقای حیدری نژاد افزود: در حال حاضر این اداره با بیش از ۱۳۵۰ کیلومتر شبکه گازدار و ۴۰ هزار انشعاب، روزانه به بیش از ۷۴ هزار واحد مشترک خانگی، تجاری و صنعتی شهرستان لاهیجان خدمات گازرسانی ارائه می نماید.

  وی در پایان افزود: در هفته دولت سالجاری ۲۵ روستای شهرستان لاهیجان با بیش از ۹۴ کیلومتر شبکه گذاری و صرف اعتبار ۷۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیدند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5175

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *