×

نام نویسی بیش از ۱۵ هزار نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان

 • کد نوشته: 14105
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۷
 • 157 بازدید
 • ۰
 • رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: ۱۵ هزار و ۴۵۳ نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا در گیلان ثبت نام کردند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، محمد احمدی پور در خصوص جمع بندی ثبت نام داوطبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت […]

  نام نویسی بیش از ۱۵ هزار نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان
 • رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: ۱۵ هزار و ۴۵۳ نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا در گیلان ثبت نام کردند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، محمد احمدی پور در خصوص جمع بندی ثبت نام داوطبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت :تعداد افرادی که در گیلان از ۳۰ اسفند سال ۹۵ تا ششم فروردین ۹۶ در فرمانداری ها و بخشداری ها ثبت نام کردند ۱۵ هزار و ۴۵۳ نفر شامل ۹۷۷ زن و ۱۴ هزار و ۴۷۶ مرد بوده است.

  وی افزود: از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر؛ هزار و ۸۴۶ نفر شامل ۲۰۰ نفر زن و هزار و ۶۴۶ مرد است .

  رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت : داوطلبان ثبت نام شده برای شوراهای اسلامی روستا ۱۳ هزار و ۶۰۷ نفر شامل ۷۷۷ زن و ۱۲ هزار و ۸۱۱ مرد بوده است.

  وی گفت : از این داوطلبان ۳۲ نفر تحصیلات حوزوی ، ۴۲ نفر دکتری ،۵۴۸ نفر فوق لیسانس ، ۲ هزار و ۱۰۷ نفر لیسانس ،۸۸۶ نفر فوق دیپلم ،۳ هزار و ۶۲۳ نفر دیپلم و ۶ هزار و ۱۹۶ نفر سواد خواندن و نوشتن دارند.

  رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: بر اساس قانون انتخابات ؛مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر جمعیت ، مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا ۲۰ هزار نفر جمعیت ، مدرک تحصیلی دیپلم برای داوطلبان شورای روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار و دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای داوطلبان شورای روستاهای تا ۲۰۰ خانوار جمعیت الزامی است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=14105

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *