×

نایب رییس شورای شهر : تنها در سایه همدلی است که مطالبات مردم دیده می شود

 • کد نوشته: 3640
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۷
 • 164 بازدید
 • ۰
 • جواد نجار تمیزکار در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر با دکتر نیکفر نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر ضرورت تعامل نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر، افزود : نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراها هر دو منتخبین مردم هستند و ارتباط […]

  نایب رییس شورای شهر : تنها در سایه همدلی است که مطالبات مردم دیده می شود
 • جواد نجار تمیزکار در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر با دکتر نیکفر نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر ضرورت تعامل نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر، افزود : نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراها هر دو منتخبین مردم هستند و ارتباط مستقیم با مردم دارند؛یکی در سطح ملی و دیگری در سطح محلی .
  وی گفت : شکی نیست که باید بین نمایندگان مردم در مجلس شورای‌اسلامی و شوراها ارتباط خوبی وجود داشته باشد ؛ چرا که این ارتباط در نهایت منجر به حل بسیاری از مشکلات شهروندان و شهرها خواهد شد.
  وی اظهار داشت: تنها در سایه همدلی است که مطالبات مردم دیده میشود . تمیزکارافزود: شوراهای اسلامی شهر می توانند با انعکاس مشکلات و خواسته های کلان و ملی مردم به نمایندگان، در جهت تحقق خواسته ها و رفع مشکلات ، راهگشا باشند.
  نایب رییس شورای اسلامی شهر با تفکیک خواسته های مردم در دو حوزه ملی و محلی، افزود: بخش اعظمی از خواسته های مردم در حوزه های شهر و روستا با حمایت نماینده و با اختیارات قانونی که قانونگذار برای شوراهای شهر و روستا گذاشته به دست شوراها قابل حل است و انتظار اصلی مردم از نمایندگان مجلس در زمینه تقنین و نیز رایزنی های قابل اعتنا در زمینه های جذب منابع مالی ملی ،جذب سرمایه گذار ، توجه دادن قوه مجریه در خصوص اختصاص منابع مختلف در دستگاه های اجرایی و … است و امیدواریم با تلاش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به این مهم دست یابیم. جواد نجار تمیزکار توجه به حوزه گردشگری را در توسعه و پیشرفت شهرو شهرستان لاهیجان ، حائز اهمیت عنوان وافزود : از آنجا که لاهیجان با داشتن جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی ، مستعد سرمایه گذاری در زمینه گردشگری است ، می توان سرمایه گذاران را در این زمینه جذب نمود.
  وی از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت در زمینه جذب سرمایه گذاران و رونق صنعت گردشگری شد .
  تمیزکاردر پایان با اشاره به همدلی بین مسوولین لاهیجان، افزود: در سایه همدلی و تعامل بین مسوولین است که این شهر همواره زبانزد بوده و مدیریت شهری لاهیجان همواره سعی دارد تا این همدلی ها را جهت رضای مردم که یقیناً رضای خداوند متعال را در پیش دارد ، افزایش دهد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3640

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *