×

نماینده لاهیجان و سیاهکل خواستار شد: توسعه گردشگری لاهیجان بر پایه فناوری‌های نوین

 • کد نوشته: 9888
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۶
 • 100 بازدید
 • ۰
 • نماینده لاهیجان و سیاهکل گفت: باید زمینه حضور سرمایه‌گذاران برای توسعه گردشگری و توسعه شهری بر پایه فناوری‌های نوین را در لاهیجان فراهم کنیم. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، ذبیح الله نیکفر ، با اشاره به دیدار وی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رایزنی‌های انجام شده در رابطه با حل مشکلات […]

  نماینده لاهیجان و سیاهکل خواستار شد: توسعه گردشگری لاهیجان بر پایه فناوری‌های نوین
 • نماینده لاهیجان و سیاهکل گفت: باید زمینه حضور سرمایه‌گذاران برای توسعه گردشگری و توسعه شهری بر پایه فناوری‌های نوین را در لاهیجان فراهم کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، ذبیح الله نیکفر ، با اشاره به دیدار وی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رایزنی‌های انجام شده در رابطه با حل مشکلات حوزه فناوری و ارتباطات در شهرستان لاهیجان، اظهار داشت: باید در دنیای امروز و در راستای رشد و توسعه فناوری‌های نوین ما هم با این روند توسعه همگام باشیم و با پیگیری و اهتمام به زمینه‌های بالای توسعه‌یافتگی برسیم.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تصریح کرد: متاسفانه در برخی از شاخص‌ها شهرستان لاهیجان نسبت یه سایر شهرستان‌ها از جایگاه خوبی برخوردار نیست و قطعا برای حل این مشکل و دستیابی به رتبه بندی و شاخص های مطلوب و عالی تلاش خواهیم کرد.

  نیکفر ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان لاهیجان یک شهرستان توریستی و دومین شهرستان مهم گیلان بعد از مرکز استان است، انتظار این است که در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز به جایگاه واقعی خود دست یابد، قطعا بنده و فرماندار محترم پیگیری خواهیم کرد تا مشکلات رفع شده و وضعیت بهبود یابد.

  وی حمایت خود را برای همکاری در راستای ارتقای شاخص‌های ارتباطی شهرستان اعلام و عنوان کرد: باید زمینه حضور سرمایه‌گذاران برای توسعه گردشگری و توسعه شهری بر پایه فناوری‌های نوین را فراهم کنیم./ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9888

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *