×

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس: انتقال خون برای بیمارستان های شرق گیلان برنامه داشته باشد

 • کد نوشته: 9042
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۹
 • 187 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از عوامل مهم حفظ جان انسان در بحران، خون است، اظهار کرد: برای استان گیلان با پوشش شرق گیلان یک دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون در نظر گرفته شده است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از ایسنا، ذبیح الله […]

  نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس: انتقال خون برای بیمارستان های شرق گیلان برنامه داشته باشد
 • نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از عوامل مهم حفظ جان انسان در بحران، خون است، اظهار کرد: برای استان گیلان با پوشش شرق گیلان یک دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون در نظر گرفته شده است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از ایسنا، ذبیح الله نیکفر در اولین جلسه مشترک شورای اداری و فنی اداره کل انتقال خون استان که در فرمانداری لاهیجان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از عوامل مهم حفظ جان انسان در بحران، خون است، اظهار کرد: برای استان گیلان با پوشش شرق گیلان یک دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون در نظر گرفته شده است.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال خون گیلان باید علاوه بر بیمارستان های جدید لاهیجان برای بیماران سیاهکل، لنگرود، رودسر، املش و آستانه اشرفیه نیز برنامه داشته داشته باشد.

  وی با بیان اینکه گیلان در حوزه سلامت باید از فرصت بدست آمده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی استفاده بهینه کند، افزود: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گیلانی است و سه نفر از اعضای این کمیسیون هم گیلانی هستند که می طلبد مدیرکل انتقال خون گیلان از این فرصت برای پیشبرد برنامه ها و اهداف خود استفاده کند تا اقدامات لازم برای ارتقای انتقال خون گیلان صورت گیرد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9042

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *