×

نماینده ولی فقیه، استاندار و رییس مجمع نمایندگان گیلان در پیامی مشترک از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کردند.

 • کد نوشته: 7109
 • ۱۳۹۵-۰۸-۱۲
 • 241 بازدید
 • ۰
 • متن کامل پیام مشترک آیت الله زین العابدین قربانی ،محمدعلی نجفی و مهرداد لاهوتی بدین شرح است: در مرور تقویم ملل مختلف، به طور قطع روزهای ماندگاری به عنوان نقطه عطف در گذر از تاریکی به سوی روشنی وجود داشته و دارد؛ در روزشمار تاریخ میهن عزیزمان، ۱۳آبان رویدادها و خاطراتی را تداعی می کند که […]

  نماینده ولی فقیه، استاندار و رییس مجمع نمایندگان گیلان در پیامی مشترک از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کردند.
 • متن کامل پیام مشترک آیت الله زین العابدین قربانی ،محمدعلی نجفی و مهرداد لاهوتی بدین شرح است:

  در مرور تقویم ملل مختلف، به طور قطع روزهای ماندگاری به عنوان نقطه عطف در گذر از تاریکی به سوی روشنی وجود داشته و دارد؛ در روزشمار تاریخ میهن عزیزمان، ۱۳آبان رویدادها و خاطراتی را تداعی می کند که نشان دهنده راه مقاومت و ایستادگی ملت ایران در گذر تاریخ  در برابر زیاده خواهی‌ها است.

  حوادث‌ سه‌گانه‌ ی این روز از تبعید حضرت‌ امام‌ خمینی (ره) در سال‌ ۱۳۴۳ تا کشتار دانش‌آموزان‌ در سال‌ ۱۳۵۷ و تسخیر لانه‌ی‌ جاسوسی‌ در سال‌ ۱۳۵۸، حس استبدادگریزی و استکبارستیزی رادر وجود نوجوانان،جوانان و همه اقشار مردم چنان پرورش داده که در مسیر مبارزه‌ی‌ افتخارآمیز مقابله باسلطه‌خواهی بیگانگان همیشه پیشاهنگ‌ و پیشرو هستند.

  بی تردید همبستگی مردم مسلمان و انقلابی ، خروش دانش آموزان و دانشجویان با هوشیاری و بصیرت و پیروی از رهنمودهای پیرمراد خویش، توانست هیمنه ی پوشالی آمریکا را در وقایع  این روز تاریخی و حماسی در هم بشکند و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دهد.

  در این میان پاسداشت این روز بزرگ به عنوان نماد مقاومت و ایستادگی امت انقلابی ایران اسلامی یکی از وظایف نسل جوان امروز و آینده است تا قدرت‌ و عظمتی‌ را که‌ در سایه‌ی‌ اسلام‌ ، وحدت‌ ومجاهدت رزمندگان‌ به‌ دست‌ آمده، حفظ نماید.

  اینجانبان از مردم ولایت‌مدار ، انقلابی و همیشه در صحنه استان گیلان دعوت می کنیم بسان حضور مدبرانه و آگاهانه ی خود در تمامی عرصه ها ، این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

  زین العابدین قربانی
  نماینده ولی فقیه در گیلان وامام جمعه رشت 

  محمدعلی نجفی
  استاندار گیلان        

  مهرداد لاهوتی
  رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده لنگرود

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7109

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *