×

نوجوان ۱۷ ساله سر رئیس بانک دولتی را کلاه گذاشت

 • کد نوشته: 12069
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۵
 • 55 بازدید
 • ۰
 • نوجوان ۱۷ ساله که با ترفندی توانسته بود سر رئیس یکی از بانک های دولتی را در کرمانشاه کلاه بگذارد دستگیر شد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سرهنگ رضا شیرزادی رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه بیان کرد: در پی اعلام مرکز پلیس ۱۱۰ مبنی بر اینکه نوجوانی اقدام به پرداخت چک پول جعلی به […]

  نوجوان ۱۷ ساله سر رئیس بانک دولتی را کلاه گذاشت
 • نوجوان ۱۷ ساله که با ترفندی توانسته بود سر رئیس یکی از بانک های دولتی را در کرمانشاه کلاه بگذارد دستگیر شد.
  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سرهنگ رضا شیرزادی رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه بیان کرد: در پی اعلام مرکز پلیس ۱۱۰ مبنی بر اینکه نوجوانی اقدام به پرداخت چک پول جعلی به متصدی یکی از شعب بانک های دولتی شهرستان کرمانشاه کرده است، مراتب به صورت ویژه در دستور کار انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
  این مقام انتظامی تصریح کرد: در این راستا اکیپی از ماموران کلانتری ۲۰ حافظیه وارد عمل شدند و با کنترل دوربین های مداربسته، عامل توزیع چک پول های تقلبی را که نوجوانی حدودا ۱۷ ساله بود، شناسایی و در حوالی بانک دستگیر کردند.
  وی با اشاره به اینکه در بازرسی از متهم تعداد ۱۳ فقره چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی کشف شده است، گفت: این نوجوان ۱۷ ساله جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
  شیرزادی خاطرنشان کرد: احتمال می رود افراد بیشتری پشت پرده این موضوع باشند و این نوجوان قربانی نیات سودجویانه آن ها شده باشد، لذا کار اطلاعاتی و تلاش های پلیس این شهرستان در خصوص دستگیری سایر افراد احتمالی مرتبط با این پرونده با تمام توان در دستور کار انتظامی این شهرستان قرار دارد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12069

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *