×

نیکفر:پادوانی استقلالی شود، به فیفا و CAS شکایت می کنیم

 • کد نوشته: 5257
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۹
 • 62 بازدید
 • ۰
 • نیکفر:پادوانی استقلالی شود، به فیفا و CAS شکایت می کنیم   رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان گفت: امیدوارم در چند روز آینده دوستان ما در باشگاه استقلال سعی کنند که از راه درست پیش بروند.   منوچهر نیکفر در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با اینکه سیدرضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال اعلام […]

  نیکفر:پادوانی استقلالی شود، به فیفا و CAS شکایت می کنیم
 • نیکفر:پادوانی استقلالی شود، به فیفا و CAS شکایت می کنیم

   

  رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان گفت: امیدوارم در چند روز آینده دوستان ما در باشگاه استقلال سعی کنند که از راه درست پیش بروند.

   

  منوچهر نیکفر در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با اینکه سیدرضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرده که با پادوانی در حال مذاکره است چون او بازیکن سپاهان نیست، اظهار داشت: لئوناردو پادوانی بازیکن سپاهان است و هنوز فیفا به نفع او رای نداده است. او با ما قرارداد دارد و به هر تیمی که بخواهد برود، باید از سپاهان رضایت نامه اش را بگیرد. بارها به این بازیکن گفته ایم که باید پای میز مذاکره با ما بنشیند اما کار خودش را می کند و در نهایت هم ضرر خواهد کرد.

   

  وی افزود: حتی مذاکره تیمی مثل استقلال با پادوانی که بازیکن سپاهان است، غیراخلاقی و غیرقانونی است. استقلالی ها تا به حال هیچ نامه رسمی برای جذب پادوانی ارائه نکردند و فقط با خود بازیکن مذاکره می کنند که درست نیست. امیدوارم در چند روز آینده دوستان ما در باشگاه استقلال سعی کنند که از راه درست پیش بروند.

   

  رئیس هیات مدیره سپاهان در پاسخ به این سوال که در صورت پیوستن پادوانی به استقلال چه واکنشی خواهند داشت، تصریح کرد: قطعا ما به فیفا شکایت می کنیم. حتی اگر فیفا هم به نفع پادوانی رای بدهد، ما به دادگاه CAS شکایت خواهیم کرد. حتی ۲ بار توانستیم تا به حال رای فیفا را بشکنیم. از نظر حقوقی تمام کارها انجام شده و این موضوع را تا آخر پیگیری خواهیم کرد. اجازه نمی دهیم که بدون رضایت سپاهان پادوانی با باشگاه دیگری بازی کند.

   

  نیکفر در ادامه در خصوص وضعیت هادی عقیلی گفت: این بازیکن نیز باید با باشگاه مذاکره کند تا به صورت توافقی جدا شود. ما از او دعوت کردیم که به باشگاه بیاید اما خبری از او نیست. کادرفنی اعلام کرده این بازیکن را نمی خواهد و کاری از دست ما ساخته نیست.

   

  وی در رابطه با زمان دقیق افتتاح ورزشگاه نقش جهان افزود: کارها طبق برنامه ریزی پیش می رود. به ما گفته اند که در موعد مقرر ورزشگاه آماده می شود و ما هم امیدواریم که در شهریورماه ورزشگاه نقش جهان را افتتاح کنیم. بعد از افتتاح شاید مدتی طول بکشد تا از این ورزشگاه در یکی از بازیهای سپاهان بهره برداری شود. فکر نمی کنم بازی هفته پنجم با پیکان باشد اما به بازی پرسپولیس در هفته هفتم شاید برسد.

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5257

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *