×

اسدی ، مدیر شعبه شرق گیلان بیمه دی :
هدف گذاری بیمه دی بر پایه بیمه درمان تکمیلی است

 • کد نوشته: 98835
 • ۱۴۰۲-۱۲-۰۱
 • 48 بازدید
 • ۰
 • مدیریت شعبه لاهیجان بیمه دی با تاکید بر اینکه تمامی محصولات بیمه ای در این شرکت به مردم ارائه می شود ، گفت : دیدگاه و هدف گذاری شرکت بر پایه بیمه درمان تکمیلی است.....
  هدف گذاری بیمه دی بر پایه بیمه درمان تکمیلی است
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، مدیر شعبه شرق گیلان بیمه دی در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه سوم اسفند ، سیزدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دی ، با اشاره به سطح توانگری یک این شرکت ، اظهار داشت : ۲۰ درصد قرارداد درمانی کشور برعهده شرکت بیمه دی است و در شرق گیلان ۲۳ هزار بیمه شده طرف قرارداد دارد.

  وی با اشاره به اینکه بیمه دی در حال حاضر ۴۸ شعبه فعال و ۱۳۰۰ نمایندگی و کارگزار دارد ، افزود : سرمایه شرکت در سال جاری ۹۵۰۰ میلیارد ریال است که با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال آینده به ۲۰ هزار میلیارد ریال می رسد.

  مدیریت شعبه لاهیجان بیمه دی با تاکید بر اینکه تمامی محصولات بیمه ای در این شرکت به مردم ارائه می شود ، گفت : دیدگاه و هدف گذاری شرکت بر پایه بیمه درمان تکمیلی است.

  اسدی افزود : در حال حاضر ۹۶۰۰ مرکز فعال درمانی در کشور شامل بیمارستانها ، مراکز درمانی ، کلینیک ها و پاراکلینیک ها در کشور تحت قرارداد این شرکت هستند که از این تعداد ۹۸ مرکز در شرق گیلان قرار دارد.

  وی مهمترین بیمه گران طرف قرارداد بیمه دی را بنیاد شهید و امور ایثارگران با نزدیک به ۲ میلیون بیمه شده خواند و گفت : دانشگاه آزاد ، قرارگاه خاتم ، اداره صمت استان ، نظام مهندسی گیلان ، بیمارستانهای میلاد و شفای لاهیجان ، سندیکای چای و اصناف لاهیجان و لنگرود از مهمترین از دیگر بیمه گران طرف قرارداد ما هستند.

  مدیر شعبه لاهیجان در پایان اظهار داشت : مهمترین اهداف بیمه دی افزایش سهم بازار با تمرکز بر سودآوری پایدار ، تحول دیجیتال ، هوشمندسازی و بهره وری شرکت است.

  نویسنده: امید غمخوار

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=98835

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *