خانهاقتصادیهمتی : ۱+۴...

همتی : ۱+۴ نامزد انتخابات که امروز همگی در دولت هستند، به ادعای خودشان چند برابر قبل نفت صادر می‌کنند، پس چرا جلوی سقوط ارزش پول ملی را نمی‌گیرند؟ / چرا «یک دلار معادل ۲۳ هزار تومان در دوره مناظرات به «نیم دلار» معادل ۲۳ هزار تومان در حال حاضر رسیده؟

۱+۴ نفری که امروز همگی در دولت نقش داشته و آن را اداره میکنند در جریان مناظرات انتخاباتی ۱۴۰۰، بدون توجه به شرایط سخت آن سالها، شاکی کاهش ارزش پول ملی بوده و مدعی بودند که فقط آن‌ها میتوانند تحریم‌ها را خنثی و ارزش پول ملی را تقویت کنند. اینک که به ادعای خودشان، چند برابر قبل نفت صادر کرده و پولش را هم وصول میکنند، چرا جلوی سقوط ارزش پول ملی را نمی‌گیرند؟ چرا «یک دلار معادل ۲۳ هزار تومان در دوره مناظرات به «نیم دلار» معادل ۲۳ هزار تومان در حال حاضر رسیده است؟ چه پاسخی دارند؟

به گزارش گیل و دیلم ، عبدالناصر همتی، رئیس کل اسبق بانک مرکزی و نامزد انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری در مطلبی نوشت:

سخنی با ۱+۴

در نتیجه فشار حداکثری ترامپ از سال ۹۷ به بعد و محدودیت‌های شدید تجاری ناشی از کرونا در اواخر سال ۹۸ و اوایل سال ۹۹ وصولی ارزی نفت و گاز کشور در دو سال ۹۸ و ۹۹، جمعاً به رقم ۲۰ میلیارد دلار رسید! یعنى مجموع درآمد دو سال رقمی کمتر از نصف میانگین سالانه، در دههٔ ۹۰ شد.

۱+۴ نفری که امروز همگی در دولت نقش داشته و آن را اداره میکنند در جریان مناظرات انتخاباتی ۱۴۰۰، بدون توجه به شرایط سخت آن سالها، شاکی کاهش ارزش پول ملی بوده و مدعی بودند که فقط آن‌ها میتوانند تحریم‌ها را خنثی و ارزش پول ملی را تقویت کنند.

اینک که به ادعای خودشان، چند برابر قبل نفت صادر کرده و پولش را هم وصول میکنند، چرا جلوی سقوط ارزش پول ملی را نمی‌گیرند؟ چرا «یک دلار معادل ۲۳ هزار تومان در دوره مناظرات به «نیم دلار» معادل ۲۳ هزار تومان در حال حاضر رسیده است؟ چه پاسخی دارند؟

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.