خانهاجتماعیهوای گیلان طی...

هوای گیلان طی ۴۸ ساعت آینده بارانی و ابری است

کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات شمالی از ظهر امروز پنجشنبه در استان گفت: این شرایط طی ۴۸ ساعت آینده در گیلان ادامه دارد و در این مدت بارش‌های پراکنده و کاهش دما را شاهد خواهیم بود.

به گزارش گیل و دیلم ، رضا باقری روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: طی این مدت، گذر جریانات کم و بیش ناپایدار را در گیلان خواهیم داشت که با افزایش ابر، وزش باد در پاره‌ای نقاط شدید و موقتی شدید و با مه همراه است.

وی با بیان اینکه طی امروز و فردا کاهش نسبی دما به طور متوسط ۲ تا چهار درجه اتفاق خواهد افتاد، عنوان کرد: کمترین دمای هوای گیلان طی ۲۴ ساعته گذشته با سه درجه بالای صفر در حیران و بیشترین با ۲۶ درجه در منجیل گزارش شده‌است.

کارشناس هواشناسی استان گیلان دمای فعلی رشت را ۱۰ درجه و رطوبت را ۱۰۰ درصد عنوان کرد و افزود: طی امروز و فردا بیشترین ارتفاع موج حدود ۸۰ سانتی متر گزارش شده که در برخی ساعات نامناسب است.

وی خاطر نشان کرد: از شامگاه فردا “جمعه” جنوبی شدن جریانات سطح زمین را داریم که شرایط برای وزش باد گرم به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها شدید خواهد شد بر این اساس روند افزایش دما برای استان گیلان تا اواسط هفته پیش بینی شده‌است.

کارشناس هواشناسی گیلان بیان داشت: وزش باد گرم از شامگاه یکشنبه هفته آینده به مدت ۲ روز در برخی از مناطق استان شدید خواهد بود.

آسمان استان گیلان از یکشنبه گذشته تا دیروز چهارشنبه آفتابی با افزایش نسبی دما و وزش بادهای گرم گاهی جنوبی همراه بود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

آغاز دوباره بارش باران در گیلان از فردا

بارش تناوبی باران در مناطق مختلف گیلان از فردا به مدت ۳ روز ادامه دارد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در شرایط فعلی صاف تا نیمه ابریست، اما از فردا بارش تناوبی باران...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : تردد نوروزی ۱.۵ میلیون خودرو در محورهای گیلان/ افزایش ۱۵ درصدی حجم ورودی ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۶ وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر ۸۸۴ هزار خودرو وارد گیلان...

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به ۱۷۳ حادثه دیده از ابتدای طرح امداد نوروزی در گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در این استان به ۱۷۳ نفر حادثه‌دیده در ۵۷ مورد حادثه امدادرسانی شده است. به گزارش گیل و دیلم ، سیاوش غلامی در گفت وگو با...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.