×

هوای گیلان طی ۴۸ ساعت آینده بارانی و ابری است

 • کد نوشته: 86852
 • ۱۴۰۱-۱۲-۱۱
 • 67 بازدید
 • ۰
 • کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات شمالی از ظهر امروز پنجشنبه در استان گفت: این شرایط طی ۴۸ ساعت آینده در گیلان ادامه دارد و در این مدت بارش‌های پراکنده و کاهش دما را شاهد خواهیم بود. به گزارش گیل و دیلم ، رضا باقری روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: […]

  هوای گیلان طی ۴۸ ساعت آینده بارانی و ابری است
 • کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات شمالی از ظهر امروز پنجشنبه در استان گفت: این شرایط طی ۴۸ ساعت آینده در گیلان ادامه دارد و در این مدت بارش‌های پراکنده و کاهش دما را شاهد خواهیم بود.

  به گزارش گیل و دیلم ، رضا باقری روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: طی این مدت، گذر جریانات کم و بیش ناپایدار را در گیلان خواهیم داشت که با افزایش ابر، وزش باد در پاره‌ای نقاط شدید و موقتی شدید و با مه همراه است.

  وی با بیان اینکه طی امروز و فردا کاهش نسبی دما به طور متوسط ۲ تا چهار درجه اتفاق خواهد افتاد، عنوان کرد: کمترین دمای هوای گیلان طی ۲۴ ساعته گذشته با سه درجه بالای صفر در حیران و بیشترین با ۲۶ درجه در منجیل گزارش شده‌است.

  کارشناس هواشناسی استان گیلان دمای فعلی رشت را ۱۰ درجه و رطوبت را ۱۰۰ درصد عنوان کرد و افزود: طی امروز و فردا بیشترین ارتفاع موج حدود ۸۰ سانتی متر گزارش شده که در برخی ساعات نامناسب است.

  وی خاطر نشان کرد: از شامگاه فردا “جمعه” جنوبی شدن جریانات سطح زمین را داریم که شرایط برای وزش باد گرم به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها شدید خواهد شد بر این اساس روند افزایش دما برای استان گیلان تا اواسط هفته پیش بینی شده‌است.

  کارشناس هواشناسی گیلان بیان داشت: وزش باد گرم از شامگاه یکشنبه هفته آینده به مدت ۲ روز در برخی از مناطق استان شدید خواهد بود.

  آسمان استان گیلان از یکشنبه گذشته تا دیروز چهارشنبه آفتابی با افزایش نسبی دما و وزش بادهای گرم گاهی جنوبی همراه بود

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86852

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *