×

واکنش شهردار لاهیجان به سو استفاده تبلیغاتی برخی افراد از جزیره لاهیجان

 • کد نوشته: 7292
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۲
 • 201 بازدید
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم وی در پیامی که در کانال رسمی شهرداری لاهیجان منتشر شد، بیان کرد: با سلام اخیراً برخی در گروه های مختلف مجازی، در خصوص “جزیره لاهیجان” مبادرت به تشکیل کمپین نموده اند. ضمن ارج نهادن به حساسیت شهروندان محترم، موارد زیر جهت تنویر افکار عمومی و جلوگیری از […]

  واکنش شهردار لاهیجان به سو استفاده تبلیغاتی برخی افراد از جزیره لاهیجان
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم وی در پیامی که در کانال رسمی شهرداری لاهیجان منتشر شد، بیان کرد:

  با سلام
  اخیراً برخی در گروه های مختلف مجازی، در خصوص “جزیره لاهیجان” مبادرت به تشکیل کمپین نموده اند.
  ضمن ارج نهادن به حساسیت شهروندان محترم، موارد زیر جهت تنویر افکار عمومی و جلوگیری از هرگونه سو استفاده تبلیغاتی ارائه می گردد.
  در اسفند ماه ۱۳۹۳ طرح دعوا از طرف شهرداری با موضوعیت تخلیه سرقفلی مطرح گردید. در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ با پیگیری و دفاع مؤثر از حقوق شهروندان فهیم رأی بدوی دایر بر تخلیه جزیره صادر گردید، که بعد از ابلاغ به طرفین مورد اعتراض واقع و به دادگاه تجدید نظر استان ارسال گردید، که نوبت رسیدگی به پرونده آذر ماه جاری می باشد.
  لازم به ذکر است بعد از گذشت چند دهه تصرف جزیره و بحث های حقوقی و اجتماعی، شهرداری دفاع مؤثر و قانونی انجام داده و گام بزرگی جهت تحقق خواسته به حق شهروندان لاهیجانی برداشته است. امید است با ادامه این روند و تدبیر مدیران و شهروندان اخبار بهتری به سمع و نظر لاهیجانی های عزیز رسانده شود.
  سعید آگشته
  شهردار لاهیجان

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7292

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *