خانهفرهنگی هنریواکنش وزارت ارشاد...

واکنش وزارت ارشاد به خبر ممانعت از حضور نازنین بیاتی در مشهد: واقعیت ندارد / مگر کسی می تواند بگوید که یک شهروند جمهوری اسلامی به مشهد سفر نکند؟

مهدی سموعی مدیر کل روابط عمومی وزارت ارشاد در پاسخ به سوالی درباره نازنین بیاتی و ممنوع شدنش برای ورود به یک مراسم رونمایی در مشهد بیان کرد: مگر کسی می تواند بگوید که یک شهروند جمهوری اسلامی به مشهد سفر نکند؟

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی برنامه، مهدی سموعی در پاسخ به سوالی درباره نازنین بیاتی و ممنوع شدنش برای ورود به یک مراسم رونمایی در مشهد بیان کرد: مگر کسی می تواند بگوید که یک شهروند جمهوری اسلامی به مشهد سفر نکند؟

سموعی اضافه کرد: تهیه کننده ها و کارگردانان علی رغم اینکه همه شان برای من و وزارتخانه محترم هستند اما اجازه دهید بخشی از اینها را به پای شیطنت هایی بگذاریم که به دیده شدن برخی از این فیلم ها کمک می کند.

وی در پاسخ به مجری که یعنی این خبرسازی ها جزوی از کمپین رسانه ای فیلم است؟ توضیح داد: آنچه که گفته شده و در رسانه ها وجود دارد واقعیت ندارد.

سموعی در پاسخ به مجری درباره اینکه حتی اگر نازنین بیاتی در موضوعی قانون را رعایت نکرده باشد باید از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اعلام شود گفت: اگر همه قانون را رعایت کنند، اهالی هر صنفی درباره آن صنف تصمیم می گیرند.

وی در پایان گفت: درباره این مساله چه در مشهد و چه هر جای دیگری این اتفاق رخ بدهد قطعا وزارت ارشاد پیگیر است. امیدواریم هم حلم و همراهی از طرف جامعه هنری اتفاق بیفتد، وزارت فرهنگ و ارشاد هم به وظایف ذاتی خود عمل کند، اطمینان داشته باشید سایر دستگاه ها هم راحت تر هستند که مسائل از کانال اصلی خود پیگیری شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.