×

وزیر ارتباطات: مسئولیت فیلترینگ با وزارت ارتباطات نیست که ما آن را برداریم

 • کد نوشته: 87962
 • ۱۴۰۲-۰۱-۱۸
 • 164 بازدید
 • ۰
 • وزیر ارتباطات گفت: فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در اختیار وزارت ارتباطات نیست که بخواهد آن را بردارد. عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در مورد صحت و سقم ادغام پیام‌رسان‌های داخلی، گفت: طرحی با عنوان ادغام پیام رسان‌های داخلی نداریم؛ قرار بر این است که تمام پلتفرم‌های داخلی به صورت متقابل به یکدیگر متصل شوند، مثل اینکه […]

  وزیر ارتباطات: مسئولیت فیلترینگ با وزارت ارتباطات نیست که ما آن را برداریم
 • وزیر ارتباطات گفت: فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در اختیار وزارت ارتباطات نیست که بخواهد آن را بردارد.

  عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در مورد صحت و سقم ادغام پیام‌رسان‌های داخلی، گفت: طرحی با عنوان ادغام پیام رسان‌های داخلی نداریم؛ قرار بر این است که تمام پلتفرم‌های داخلی به صورت متقابل به یکدیگر متصل شوند، مثل اینکه شما یکی از مشترکان ایرانسل باشید می‌توانید به رایتل و یا همراه اول تماس برقرار کنید.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از خانه ملت، بخش هایی از گفت و گوی زارع پور را در ادامه می خوانید:

  پیام رسان‌های داخلی به یکدیگر متصل می‌شوند به فرض مثال شخصی که از برنامه پیام رسان داخلی “بله” استفاده می‌کند، می‌تواند به واسطه همان پیام رسان به کاربری که عضو پلتفرم فارسی دیگری همچون “ایتا” است پیام ارسال کند و یا کسی که در سکوی”ایتا” عضو است به کاربرانی که از سایر پیام رسان ها همچون سروش پلاس و آی گپ استفاده می‌کنند پیغام ارسال کند.
  با اتصال متقابل پیام رسان‌ها کاربران می‌توانند پلتفرم‌های داخلی مورد علاقه خود را نصب کرده و با ارسال پیام به سایر پیام رسان‌های داخلی دیگر ارتباط برقرار کنند.
  با نصب یک پیام رسان داخلی می‌توان با سایر پلتفرم‌های داخلی ارتباط برقرار کرد همین مسئله‌ منجر به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی خواهد شد.
  در مورد افزایش تعرفه هزینه تلفن همراه فعلا تصمیمی در این راستا اتخاذ نشده است.
  فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در اختیار وزارت ارتباطات نیست که بخواهد آن را بردارد

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87962

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *