خانهسیاسیوزیر اطلاعات: دشمن...

وزیر اطلاعات: دشمن در اغتشاشات امکانات مالی که تراز آن از بودجه کشور ما بیشتر بود را به کار گرفت

وزیر اطلاعات گفت: امروز شاهدیم دشمن با جنگ رسانه‌ای برای دین‌ستیزی و اسلام‌ستیزی فعال‌شده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، دشمن به دنبال از بین بردن نقاط قوت نظام است. دشمن تمام توان خود را در اغتشاشات به کار گرفت و شما شاهد بودید که همه کشورهای قدرتمند با چهره‌های مختلف و مشهورشان، این خیمه‌شب‌بازی و سراب را واقعیت پنداشته و از اغتشاشات با بودجه و امکانات زیادی حمایت کردند ولی به لطف الهی و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب ضربه بزرگی از ملت ایران خوردند.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از فارس ، وزیر اطلاعات با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به چین گفت: نگاه به شرق و حضور فعال و راهبردی ایران با کشورهای همسایه، چین و روسیه، دشمن را به هراس انداخته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در همایش بانوان حراست که با عنوان «زن، عفت، امنیت» در سالن اجلاس سران با حضور بانوان حراست کل کشور برگزار شد، گفت: در ایام مبارک دهه فجر و به لطف الهی و حضور ملت شریف در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم ایران پیام انتخاب همیشگی خودشان را به سراسر دنیا مخابره کردند که نشانگر همه‌پرسی فراگیر و مؤثر ملتی بود که در مقابل تمام فتنه‌گری‌ها و بدخواهی‌های دشمنان نشان دادند که پای انقلاب، نظام و رهبری ایستاده‌اند و این پیروزی بزرگ را به ملت عزیز و رهبر حکیم و فرزانه تبریک می‌گوییم.

وی به نقشه‌های دشمنان اشاره کرد و گفت: امروز اگر نقشه شما بهره‌گیری از زنان بود، نقش زنان ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که حضور فعال زنان در تمام عرصه‌های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی و در تمام جایگاه‌های نظام برخاسته از انقلاب است و نگاه انقلاب به زنان و آثارش را در تمامی این زمینه‌ها می‌بینیم.

وی تأکید کرد: دشمن باید بداند با همه تلاش‌هایش در جهت ضربه زدن به این نظام توفیقی حاصل نخواهد کرد و هر روز طعم شکست و استیصال را از این ملت خواهد چشید.

وزیر اطلاعات به جایگاه زنان در تمام عرصه‌های کشور اشاره کرد و گفت: حضور اقتصادی، ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی زنان ما در جایگاه‌های مختلف شاهد این موضوع است. دشمن تلاش کرد با اخراج ایران از کمیسیون زنان، دشمنی‌های خودش را بروز دهد اما این زنان نشان دادند که با تلاش و کوشش، از نظام پاسداری کرده و خواهند کرد. همواره در کشور ما و در دین ما و در ادیان دیگر، زنان برجسته‌ای بودند که نامشان استوار مانده است، چه حضرت مریم(س) در میان مسیحیان و چه حضرت فاطمه زهرا(س) در میان مسلمانان که این‌ها نمونه‌های مقتدایی هستند، بنابراین زنان ما در عرصه علمی، خانواده، سیاست، مدیریت، نظارت ، حراست و صیانت از انقلاب اسلامی می‌توانند با الگوپذیری از برجستگان دین و انقلاب حضور فعال و موثری داشته باشند.

وزیر اطلاعات افزود: امروز شاهدیم دشمن با جنگ رسانه‌ای برای دین‌ستیزی و اسلام‌ستیزی فعال‌شده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، دشمن به دنبال از بین بردن نقاط قوت نظام است. دشمن تمام توان خود را در اغتشاشات به کار گرفت و شما شاهد بودید که همه کشورهای قدرتمند با چهره‌های مختلف و مشهورشان، این خیمه‌شب‌بازی و سراب را واقعیت پنداشته و از اغتشاشات با بودجه و امکانات زیادی حمایت کردند ولی به لطف الهی و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب ضربه بزرگی از ملت ایران خوردند.

وی تصریح کرد: ایستادگی و توان این ملت مستحکم‌تر خواهد شد و هر روز بر انسجام ملت ایران افزوده خواهد شد. دشمن تنها با چند رسانه محدود مزدبگیر سعودی، انگلیسی و آمریکایی به میدان نیامد بلکه با امکانات مالی که تراز آن از بودجه کشور ما بیشتر بود، هرچه در توان داشت را به کار گرفت. آنان از ده‌ها سرویس اطلاعاتی بهره گرفتند و از تمام شخصیت‌های سیاسی خود استفاده کردند ولی با شکستی مفتضحانه روبرو شدند و امروز پیام ازسرگیری روابط داده و سفرای‌شان استوارنامه می‌دهند.

وی به سفر رئیس‌جمهور به چین اشاره کرد و گفت: نگاه به شرق و حضور فعال و راهبردی ایران با کشورهای همسایه، چین و روسیه، دشمن را به هراس انداخته است.

وزیر اطلاعات با تشکر از برگزارکنندگان این همایش گفت: حراست ها حافظان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که این نهاد از نقاط قوتی است که برخواسته از انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب تاکید کرد: شما عزیزان باید نقش برجسته‌ای در جهاد تبیین و تاریخ انقلاب و رفع شبهات و مقابله با جعل اخبار و گزارش‌ها و هوشمندی در مقابل فتنه‌ها و بصیرت بخشی داشته باشید. ما در پیشگاه امام(ره) و شهدا و ملت شریف مسئول هستیم تا بتوانیم دستگاه‌های خود را در مقابل با فساد ، نفوذ و ناکارآمدی صیانت کنیم. وزارت اطلاعات بنا به تأکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور محترم و فساد ستیزمان مبارزه با فساد را در اولویت قرار داده است و تاکنون اقدامات موثری صورت گرفته است

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

روزهای تلخ و شیرین دولت روحانی از زبان واعظی: روحانی و ظریف نمی‌دانستند هواپیمای اوکراینی با موشک ساقط شده است | دلسوزی برای مردم...

منیبان نوشت: محمود واعظی با اشاره به ماجرای ساقط شدن هواپیمای اوکراینی می‌گوید: روحانی بر اینکه هر چه زودتر بیانیه داده شود و هر آنچه که هست را به مردم بگویید اصرار می‌کرد. به گزارش گیل و دیلم ، محمود...

اختصاصی گیل و دیلم | ‌ اسامی نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس لاهیجان و سیاهکل + سوابق

اختصاصی گیل و دیلم | با فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲ ، فعالیت های انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به نزدیکی موعد آن ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد . عدم اقبال عمومی نسبت به...

علم‌الهدی: امروز عده‌ای خواهان مذاکره با غرب هستند؛ در زمان پیامبر (ص) هم عده‌ای به دنبال سازش بودند / این‌طور نیست که فکر کنیم...

علم‌الهدی امام جمعه مشهد اظهار کرد: اگر سوره محمد (ص) را بخوانید و در معانی آن تدبر کنید، برایتان محرز می‌شود که گویا ذات اقدس پروردگار آن را برای وضع امروز ما نازل کرده است. در زمان پیامبر (ص)...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.