×

وزیر بهداشت:خیانتی صورت نگرفته،مردم را نگران نکنید

 • کد نوشته: 4521
 • ۱۳۹۵-۰۵-۰۸
 • 179 بازدید
 • ۰
 • وزیر بهداشت در پایان سفر یک روزه خود به شهرستان نیشابور و افتتاح و بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی، در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سیدحسن هاشمی در حاشیه این مراسم در خصوص واردات محصولات و بذر تراریخته به کشور گفت: در بحث محصولات […]

  وزیر بهداشت:خیانتی صورت نگرفته،مردم را نگران نکنید
 • وزیر بهداشت در پایان سفر یک روزه خود به شهرستان نیشابور و افتتاح و بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی، در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

   به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سیدحسن هاشمی در حاشیه این مراسم در خصوص واردات محصولات و بذر تراریخته به کشور گفت: در بحث محصولات تراریخته اتفاقی نیفتاده است که بخواهیم کسی را متهم به خیانت کنیم.

  وزیر بهداشت با بیان اینکه نباید مردم را ترساند و حاشیه سازی کرد، افزود: از ۱۰ سال پیش تا کنون هیچ موضوع جدیدی در حوزه واردات و کشت محصولات تراریخته رخ نداده و نخواهد داد و کارشناسان نظرات شخصی خود را وارد رسانه ها نکنند.

  دکتر هاشمی تاکید کرد: رسانه ها در انعکاس اخبار مربوط به محصولات تراریخته دقت کنند و باعث نگرانی مردم نشوند و در حوزه برنج نیز هرچه عنوان می شود، شایعه است

  وزیر بهداشت در پاسخ سوالی در خصوص بیماران اوتیسم گفت: موضوع به شدتی که گفته می شود، نیست اما من در جریان اقدامات و برنامه ها برای ارائه خدمات به این بیماران هستم و معاون اجتماعی جلساتی با انجمن اوتیسم داشته و می توانید از ایشان اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

  معاون اجتماعی وزارت بهداشت نیز در پاسخ به همین سوال، اظهار داشت: بنده جلساتی با خانم لادن طباطبایی و انجمن اوتیسم داشتیم و مشکلات آنها را شنیدم و وزیر بهداشت را در جریان این مشکلات قرار دادم و ارتباط بسیار خوبی را با این انجمن داریم.

  معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت گفت: چندی پیش مراسمی را در برج میلاد با انجمن اوتیسم و خانواده های آنان داشتیم و پیش از آن نیز جمعی از بیماران اوتیسم در برنامه خندوانه حضور یافتند که این ناشی از ارتباط مناسب ما با این انجمن است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4521

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *