×

ولایتی: گروه های سیاسی در جهت پیشرفت کشور متحد شوند

 • کد نوشته: 4910
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۱
 • 236 بازدید
 • ۰
 • رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: لازم است تا تمام گروه‌های سیاسی در جهت پیشرفت کشور تلاش کرده و متحد شوند. ‌به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از ایسنا علی اکبر ولایتی در مراسم بخش بین‌الملل چهاردهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که […]

  ولایتی: گروه های سیاسی در جهت پیشرفت کشور متحد شوند
 • رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: لازم است تا تمام گروه‌های سیاسی در جهت پیشرفت کشور تلاش کرده و متحد شوند.

  ‌به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از ایسنا علی اکبر ولایتی در مراسم بخش بین‌الملل چهاردهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که «گروه‌های سیاسی باید از انجام هر کاری که موجب تفرقه و اختلاف می‌شود پرهیز کنند»، اظهار کرد: این اتحاد به منظور پیشرفت کشور ضروری است.

  وی درباره چهاردهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) نیز اظهار کرد: امید است در سال‌های آینده این جشنواره با شکوه بیشتری برگزار شود.

  وی هم‌چنین با اشاره به اهداف اصلی برگزاری جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) ادامه داد: معرفی هرچه بیشتر شخصیت بسیار بالای حضرت رضا(ع) و نقش ایشان در معرفی اسلام ناب از جمله اهداف این جشنواره محسوب می‌شود.

  ‌رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که «امام رضا(ع) در تاریخ اسلام و در مقابله با نظام بنی‌عباس نقش موثری ایفا کردند»، افزود: ما شاهد پیشرفت فرهنگی در دوران امام رضا(ع) بودیم به گونه‌ای که فرهنگ واقعی اسلام ترویج پیدا کرد.

  وی گفت: با حمایت ائمه اطهار(ع) به خصوص امام رضا(ع) هدف اصلی حکومت بنی‌عباس که ریشه‌کن کردن اسلام بودف محقق نشود.

  منبع : ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4910

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *