×

کارخانه :صلاح نیست فدراسیون با لوزانو ادامه همکاری بدهد

 • کد نوشته: 5763
 • ۱۳۹۵-۰۶-۲۸
 • 85 بازدید
 • ۰
 • کارشناس و مربی والیبال گفت‌: با توجه به این که به سر زبان‌ها افتاده که لوزانو باید برود، صلاح نیست که فدراسیون با او ادامه همکاری بدهد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم مصطفی کارخانه درباره شرایط تیم‌ ‌ملی والیبال و ادامه همکاری با رائول لوزانو، گفت‌: باید بدانیم که فدراسیون چه خواسته‌هایی از […]

  کارخانه :صلاح نیست فدراسیون با لوزانو ادامه همکاری بدهد
 • کارشناس و مربی والیبال گفت‌: با توجه به این که به سر زبان‌ها افتاده که لوزانو باید برود، صلاح نیست که فدراسیون با او ادامه همکاری بدهد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم مصطفی کارخانه درباره شرایط تیم‌ ‌ملی والیبال و ادامه همکاری با رائول لوزانو، گفت‌: باید بدانیم که فدراسیون چه خواسته‌هایی از لوزانو داشت و آیا او توانسته این خواسته‌ها را بر آورده کند یا خیر؟ به نظرم عملکرد تیم‌ ‌ملی والیبال می‌توانست بهتر باشد، البته باید این موضوع را در نظر گرفت که نمی‌توان تنها او را مقصر دانست. تیم ایران توانایی بالایی دارد و می‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم. انرژی مثبت و یکپارچگی در تیم باید بیشتر شود. همه این موارد اهمیت دارد و فقط مسائل فنی دارای اهمیت نیست. کسی نباید خودش را تافته جدا بافته بداند. این چنین مسائل باید مدیریت شود تا تیم به حاشیه نرود. فدراسیون باید آسیب شناسی دقیق را انجام دهد و تعارف را کنار بگذارد. هر کسی عملکردش ضعیف است و شرح وظایفش را نمی داند هر کسی که باشد باید کنار گذاشته شود.

  او در ادامه افزود: فدراسیون باید در برخی شرایط تجدید نظر کند، چرا که ما برای نتیجه‌ گیری احتیاج به یک تیم منسجم داریم. با احتیاط نمی‌توان موفق بود.

  کارشناس والیبال در پاسخ به این سوال که لوزانو باید در ایران بماند یا خیر؟ گفت‌: وقتی سر زبان‌ها افتاده که او باید برود صلاح نیست که ادامه همکاری داشته باشیم. می‌توانستیم مدیریت بهتری داشته باشیم. اگر قرار باشد برای هر تورنمنتی یک مربی را داشته باشیم قافیه را باخته‌ایم. هیچ کدام از تیم‌های جهان این گونه نیستند.

  او درباره انتخاب سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی، اظهار کرد: تیم‌ ‌ملی امسال هیچ مسابقه‌ای ندارد. اشتباه است که درباره تیم‌ ‌ملی به سرعت تصمیم گرفته شود. ذهن بازیکنان را باید آزاد بگذاریم و فشاری روی آنها نیاوریم. باید با برنامه درباره انتخاب سرمربی تصمیم گیری شود.

  کارخانه در ادامه افزود: در زمان انتخاب لوزانو برای سرمربیگری تیم‌ ‌ملی می‌توانستیم انتخاب بهتری داشته باشیم، ولی به این دلیل که نزدیک المپیک بود حساسیت بالا رفت و کمبود زمان باعث این تصمیم شد. در دو بازی ابتدایی لوازنو واقعا هیچ شناختی از تیم نداشت. با این حال لوزانو خیلی بهتر از کواچ نتیجه‌ گرفت. کواچ در دو تورنمنت مهمی که با تیم ایران شرکت کرد و نمودارش به صورت وحشتناکی نزولی بود.

  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5763

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *