×

کاظم صدیقی : هنرپیشه‌ ها و سلبریتی‌ ها مردم را فریب می‌ دهند

 • کد نوشته: 92225
 • ۱۴۰۲-۰۶-۱۴
 • 73 بازدید
 • ۰
 • کاظم صدیقی روز دوشنبه در همایش تبیینی آمران به معروف و ناهیان از منکر خراسان رضوی در مشهد افزود: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید هنر موج آفرینی در دلها را بدانند. رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: اگر راه و روش دُرست و ذوق و هنر در […]

  کاظم صدیقی : هنرپیشه‌ ها و سلبریتی‌ ها مردم را فریب می‌ دهند
 • کاظم صدیقی روز دوشنبه در همایش تبیینی آمران به معروف و ناهیان از منکر خراسان رضوی در مشهد افزود: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید هنر موج آفرینی در دلها را بدانند.

  رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: اگر راه و روش دُرست و ذوق و هنر در امربه معروف، نظارت عمومی جامعه، گسترش خوبی و کاهش بدی به کار رود دشمن ستیزه‌جو نیز اسیر محبت می‌شود.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایرنا؛ کاظم صدیقی روز دوشنبه در همایش تبیینی آمران به معروف و ناهیان از منکر خراسان رضوی در مشهد افزود: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید هنر موج آفرینی در دلها را بدانند.

  وی ادامه داد: سامری در زمان حضرت موسی(ع) بر موج احساسات مردم سوار شد و به دنبال گمراهی مردم بود، جریان سامری در صدر اسلام هم تکرار شد هنوز ۲ ماه از وفات پیامبر(ص) نگذشته بود که جامعه را توفانی کردند و بر موج سوار شدند و وصی پیامبر(ص) را منزوی کردند و مسیر تاریخ را تغییر دادند و حکومت الهی را به حکومت سکولار تبدیل کردند.

  رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امروز رنگ و فُرم گوساله پرستی تغییر کرده است هنرپیشه ها و سلبریتی‌ها امروز با احساسات مردم بازی کرده و آنها را فریب می‌دهند و به آشوب و فتنه می‌کشند و هیچ بُرهانی پشت آنها نیست و تنها یاد دارند با احساس مردم بازی کنند در حالی که باید به قلب مردم نفوذ و آنها را از مسیر خطر به مسیر نجات راهنمایی کرد

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=92225

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *