×

کحالی/ابراهیم مهربان/حجامی

 • کد نوشته: 3895
 • ۱۳۹۵-۰۴-۱۲
 • 246 بازدید
 • ۰
 • اواخر هفته گذشته بود که مشکلات تهیه طرح جامع و تفصیلی در شهر لاهیجان و نادیده گرفتن برخی موارد توسعه‌ای در آن، بعضی اعضای شورا را به انتقاد واداشته و آن را غیرکارشناسی دانسته‌اند. در گزارش مذکور ، عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان طرح جامع تهیه شده در این شهر را غیرکارشناسی خواند و گفت: […]

  کحالی/ابراهیم مهربان/حجامی
 • اواخر هفته گذشته بود که مشکلات تهیه طرح جامع و تفصیلی در شهر لاهیجان و نادیده گرفتن برخی موارد توسعه‌ای در آن، بعضی اعضای شورا را به انتقاد واداشته و آن را غیرکارشناسی دانسته‌اند.

  در گزارش مذکور ، عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان طرح جامع تهیه شده در این شهر را غیرکارشناسی خواند و گفت: این طرح مغایرت‌های بنیادی دارد.

  و یا در یک گزارش دیگر ابراهیم مهربان ، سخنگوی شورای شهر لاهیجان در واکنش به دخالت علی اصغر حجامی در امور شهری لاهیجان و حمایت از شهردار وقت(رضا کحالی) اظهار داشت: عجبا! آقای حجامی شما مدعی العموم مردم لاهیجان شده اید؟ نگاهی به کارت عضویت خود بیندازید. ضمناً قید گردیده ( شهر لنگرود ) پس در چارچوب اختیارات خود عمل نموده و حتی حرف بزنید. تردید ندارم که شما حتی یکبار قوانین مربوط به شوراها را مطالعه نکردید. لازم میدانم توصیه همکارانه به شما نمایم که اگر خود نمی توانید با اختیار گرفتن مشاور به منظور حفظ جایگاه شورا و جلوگیری از خسارت احتمالی بر پیکره شورا نسبت به مطالعه قوانین شوراها اقدام عاجل نمایید.

  نوع دفاع و دلواپسی های ، نخبگان ، دانشگاهیان ، اهالی رسانه ، شورای اسلامی شهر و مردم لاهیجان به آنچه در امور این شهر می گذرد ، قظعا یکی از فاکتورهای موفقیت امروز شهر لاهیجان در تبدیل شدن به یک برند کشوری است.

  حال ، رضا کحالی(شهردار سابق لاهیجان)  ۱۰ کیلومتر بیشتر به شرق گیلان متمایل شده و امروز بیش از  ۷ ماه از تصدی وی بر شهرداری لنگرود می گذرد.

  با آمدن کحالی ، عامه مردم لنگرود که از جزییات درگیری و بدهی های به جا مانده از دوران مدیریت وی بر شهرداری لاهیجان اطلاعی نداشتند ، خوشحال و شادمان که امیرکبیر و ناجی لنگرودی ها خواهد امد!

  اوضاع در دوران مدیریت کحالی در شهرداری لاهیجان آن طور هم گل و بلبل نبوده و امروز  بعد از گذشت ۷ ماه اتفاقاتی در شهر لنگرود افتاده است که منجر به تضارب آرای شدید بین موافقین و مخالفین عملکرد شهردار فعلی را با خود به همراه داشته است.

  اتفاقی که به جرات می توان گفت در لاهیجان طی دو سال اول مدیریت کحالی خبری از آن نبود!

  جدا از اتفاقاتی که در آینده نزدیک و دور ممکن است در شهرداری لنگرود و در سال پایانی عمر شورای این شهر رخ دهد ، رضا کحالی باید یک پرسش مهم و جدی ترین مطالبه نخبگان و فرهیختگان شهر لنگرود پاسخ دهد که آیا شهر لاهیجان با تیر چراغ برق میلیونی ، سفر ارمنستان ، جذب بستگان شورای شهر ، پاره کردن زنجیر و مسابقه پنالتی، یک برند ملی شد!؟

  منبع: تابناک

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3895

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *