×

کحالی: سفارشی ها می روند.

 • کد نوشته: 2452
 • ۱۳۹۵-۰۳-۲۳
 • 163 بازدید
 • ۰
 • شهردار لنگرود در واکنش به اظهارات فرماندار؛ افرادی که با سفارش وارد شدند، خواهند رفت شهردار لنگرود در خصوص اظهارات فرماندار این شهرستان با این عنوان (چطور است که بستگان شورای شهر جذب شهرداری می شوند اشکالی ندارد!؟) گفت: این اتفاق در دوره ی قبل از من و دورانی که شهرداری تحت سرپرستی بود افتاد. […]

  کحالی: سفارشی ها می روند.
 • شهردار لنگرود در واکنش به اظهارات فرماندار؛
  افرادی که با سفارش وارد شدند، خواهند رفت

  شهردار لنگرود در خصوص اظهارات فرماندار این شهرستان با این عنوان (چطور است که بستگان شورای شهر جذب شهرداری می شوند اشکالی ندارد!؟) گفت: این اتفاق در دوره ی قبل از من و دورانی که شهرداری تحت سرپرستی بود افتاد.

  رضا کحالی در صحبت های مطرح شده اخیر در مورد عزل و نصب های سفارشی در شهرداری اظهار کرد: چنین اتفاقی در دوره قبل از من و دوره سرپرستی شهرداری افتاد.

  وی افزود: طی این اتفاقات، افرادی هم وارد فضای شهرداری شدند که اکنون ما در صدد هستیم با بررسی ایشان، در صورت نداشتن تخصص در زمینه کاری مورد نظر، عذر این افراد را بخواهیم.

  کحالی در ادامه بیان کرد: در آن زمان شهرداری طی نامه ای ساده به شورای شهر بیان کردند که ما میخواهیم با استفاده از ماده ۶ و ۷ قانون استخدامی  تعدادی نیرو وارد کنیم که مبتنی به اعتمادی که به شهرداری داشت مصوب کردند و استخدام آن افراد را تایید کردند.

  در پایان وی تصریح کرد: این شیوه استخدام سالهاست منسوخ شده و امروزه استخدام نیروها بر اساس ضوابط و تخصص های فرد در رشته های مشخص صورت میگیرد.

   

  منبع: خزر آنلاین

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=2452

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *