×

کشف جسد بلاگر معروف در تهران/ مرگ مرموز دختر جوان پس از لایو اینستاگرام

 • کد نوشته: 86829
 • ۱۴۰۱-۱۲-۱۰
 • 64 بازدید
 • ۰
 • پزشکان علت اولیه مرگ وی را مسمومیت اعلام کردند و از سوی دیگر مأموران با انجام تحقیقات متوجه شدند که دختر جوان ساعتی قبل از مرگش لایوی از خودش منتشر و در آن عنوان کرده که قصد دارد با سم به زندگی خودش پایان بدهد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از همشهری ، […]

  کشف جسد بلاگر معروف در تهران/ مرگ مرموز دختر جوان پس از لایو اینستاگرام
 • پزشکان علت اولیه مرگ وی را مسمومیت اعلام کردند و از سوی دیگر مأموران با انجام تحقیقات متوجه شدند که دختر جوان ساعتی قبل از مرگش لایوی از خودش منتشر و در آن عنوان کرده که قصد دارد با سم به زندگی خودش پایان بدهد.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از همشهری ، دختر بلاگر پس از گذاشتن یک لایو عجیب با فالوئرهایش، به طرز مشکوکی جانش را از دست داد و جسدش در خیابان کشف شد. صبح دیروز به قاضی وحید ناصری بازپرس جنایی تهران خبر رسید که دختری ۲۴ساله به طرز مشکوکی جانش را از دست داده است. این دختر در اینستاگرام فعال بود و فالوئر‌های زیادی داشت، اما حالا جسدش در یکی از خیابان‌های تهران کشف شده بود.

  پزشکان علت اولیه مرگ وی را مسمومیت اعلام کردند و از سوی دیگر مأموران با انجام تحقیقات متوجه شدند که دختر جوان ساعتی قبل از مرگش لایوی از خودش منتشر و در آن عنوان کرده که قصد دارد با سم به زندگی خودش پایان بدهد.

  در این شرایط تحقیقات در این پرونده برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر ادامه دارد

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86829

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *