×

کنایه مشاور قالیباف به معاون رئیسی: برخی از دولتی‌ها بهتر است به جای مقصریابی، ناتوانی هایشان را برطرف کنند

 • کد نوشته: 88257
 • ۱۴۰۲-۰۱-۲۸
 • 101 بازدید
 • ۰
 • احسان عسکری، مشاور قالیباف در جواب به منصوری، معاون اجرائی رئیسی که گفته بود مجلس مسیر دیگری برای انتقال پیام‌های جانبی انتخاب کند نوشت: برخی ازدولتی ها بهتر است بجای مقصریابی برای انجام مسئولیت ها ،ناتوانی هایشان را برطرف کنند. به گزارش گیل و دیلم به نقل از «انتخاب»: عسکری در توییتر خود نوشت: «هماهنگی […]

  کنایه مشاور قالیباف به معاون رئیسی: برخی از دولتی‌ها بهتر است به جای مقصریابی، ناتوانی هایشان را برطرف کنند
 • احسان عسکری، مشاور قالیباف در جواب به منصوری، معاون اجرائی رئیسی که گفته بود مجلس مسیر دیگری برای انتقال پیام‌های جانبی انتخاب کند نوشت: برخی ازدولتی ها بهتر است بجای مقصریابی برای انجام مسئولیت ها ،ناتوانی هایشان را برطرف کنند.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از «انتخاب»: عسکری در توییتر خود نوشت: «هماهنگی بین ارکان مجلس و دولت در سال گذشته این بود که ‎وزارت بازرگانی با معرفی ‎دو وزیر توسط دولت پیگیری شود.

  تفاوت بین این توافق و ارائه لایحه دو فوریتی ‎سازمان بازرگانی امری روشن است. برخی ازدولتی ها بهتر است بجای مقصریابی برای انجام مسئولیت ها، ناتوانی هایشان را برطرف کنند.»

  محسن منصوری، معاون اجرایی رئیسی در توییت خود گفته بود که ارائه لایحه دو فوریتی تشکیل”سازمان بازرگانی” به پیشنهاد و با هماهنگی ارکان مجلس انجام شد.

  وی این را هم خبر داد که نامه مکتوب موافقت دولت با طرح تشکیل “وزارت بازرگانی” نیز، قبلا با هماهنگی مجلس ارسال شده بود.

  منصوری همچنین نوشته بود: مناسب بود دوستان، مسیر دیگری برای انتقال پیام های جانبی انتخاب می‌کردند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=88257

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *